ثبت نام کارگاه آموزش مهارت های ارتباط موثر در شبکه های اجتماعی

اداره آموزش تبلیغ نوین دفترتبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم کارگاه «آموزش مهارت های ارتباط موثر در شبکه های اجتماعی» ویژه برادرانی که عضو مبلغین نوین هستند در شهریورماه۹۶برگزار می نماید.

شهر ۰۳, ۱۳۹۶
مسئول آموزش تبل...

ثبت نام کارگاه ساخت کلیپ صوتی

به همت اداره آموزش تبلیغ نوین کارگاه آموزش ساخت کلیپ و فتو کلیپ با نرم افزارproshow producer شهریور ۹۶ برگزار می گردد.این دوره به صورت حضوری و غیرحضوری(مجازی)برگزار می گردد.

شهر ۰۲, ۱۳۹۶
مسئول آموزش تبل...

دوره آموزش رشد و ارتقاء وبلاگ و وب سایت نویسان

جهت رشد و ارتقای دانش مبلغین فعالِ فضای مجازی که در محیط های سایت و وبلاگ فعالیت می کنند،به همت اداره آموزش تبلیغ نوین دفترتبلیغات اسلام یدوره آموزش رشدوارتقاء وبلاگ و وب سایت نویسان درشهریورماه۹۶ به صورت مجازی ویژه برادران مبلغ نوین برگزار می گردد.

مرد ۲۷, ۱۳۹۶
مسئول آموزش تبل...

ثبت نام کارگاه آموزش نرم افزار فتوشاپ

اداره آموزش تبلیغ نوین کارگاه آموزش طراحی با نرم افزارفتوشاپ در شهریور ماه ۹۶ برگزار می نماید. این دوره به صورت حضوری و غیرحضوری(مجازی) ویژه برادران مبلغ نوین برگزار می گردد.

مرد ۲۷, ۱۳۹۶
مسئول آموزش تبل...

ثبت نام دوره آموزش تمهیدی تبلیغ در فضای مجازی

در راستای آماده سازی طلاب و مبلغان گرامی جهت فعالیت تبلیغی در فضای مجازی، دوره آموزشی تمهیدی مجازی ویژه برادران طلبه در شهریورماه برگزار می‌گردد.

مرد ۲۷, ۱۳۹۶
مسئول آموزش تبل...

ثبت نام کارگاه آموزش نویسندگی و داستان نویسی در فضای مجازی

جهت رشد و ارتقای دانش طلاب در زمینه تولید محتوا در فضای مجازی، به همت اداره تبلیغ مجازی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم کارگاه آموزش نویسندگی در فضای مجازی در شهریورماه ۹۶ به صورت حضوری و غیرحضوری(مجازی)برگزار می‌گردد.

مرد ۲۷, ۱۳۹۶
مسئول آموزش تبل...

دوره آموزش ساخت اپلیکیشن اندروید

در این دوره آموزشی که به صورت مجازی درشهریور ۱۳۹۶ برگزار می‌گردد مبلغان گرامی به با نحوه ساخت اپلیکیشن اندروید وios آشنا می شوند.

مرد ۲۷, ۱۳۹۶
مسئول آموزش تبل...

ثبت نام کارگاه ساخت کلیپ وفتوکلیپ

کارگاه آموزش ساخت کلیپ و فتو کلیپ با نرم افزارproshow producer شهریور ۹۶ برگزار می گردد.این دوره به صورت حضوری و همچنین غیرحضوری برگزار می گردد.

مرد ۲۷, ۱۳۹۶
مسئول آموزش تبل...

ثبت نام کارگاه آموزش تکنیک های نویسندگی در فضای مجازی

در این دوره آموزشی که ویژه برادران مبلغ فعال در فضای مجازی است، مبلغین نوین به صورت تخصصی و اصولی با روش ها و تکنیک های نویسندگی در فضای مجازی آشنا می شوند.

مرد ۱۹, ۱۳۹۶
مسئول آموزش تبل...

صفحه‌ها