مسیر

به مناسبت اربعین حسینی؛
به مناسبت اربعین حسینی دفتر تبلیغات اسلامی نمایندگی خوزستان با همکاری مرکز آموزش های کاربردی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، تعداد ۲۳ نفر از مبلغان متخصص در امور کودک و نوجوان به کشور عراق اعزام نمود.

به گزارش بلاغ به نقل از روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی، به مناسبت اربعین حسینی تعداد ۲۳ نفر از مبلغان متخصص در امور کودک و نوجوان به چهار محور جنوب عراق، کاظمین، نجف و کربلا اعزام و در موکب های پیش بینی شده مستقر شدند.
این مبلغان متخصص حاصلِ برگزاری دو دوره تربیت مربی کودک و نوجوان می باشند که زیر نظر اساتید مرکز آموزش های کاربردی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم پرورش یافته و با فنون و شیوه های مختلف این گروه سنی به تبلیغ تخصصی می پردازند. 
از ویژگی های قابل توجه این اعزام، آشنایی مبلغان به زبان عربی جهت اجرای بهتر برنامه های ویژه سنین کودک و نوجوان می باشد که به امر تبلیغ تحت نظر اساتید حاضر در این سفر می پردازند.
بیان اهداف قیام امام حسین علیه السلام به زبان کودک و نوجوان، کلاس داری، اجرای مسابقات فرهنگی و اهداء جوایز از جمله فعالیت های مبلغان اعزام شده است.
لازم به ذکر است، این دومین اعزام تخصصی در قالب فوق است که با همکاری مرکز آموزش های کاربردی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم انجام می گیرد.