مسیر

حجت الاسلام محمد صحاف کاشانی
به همت قطب تعمیق ایمان و باورهای دینی با همکاری معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی؛
حجت الاسلام صحّاف کاشانی از برگزاری برگزاری دومین جشنواره محصولات فرهنگی و پژوهشی در حوزه اسلام و مسیحیت خبر داد.

حجت الاسلام محمد صحّاف کاشانی مدیر اجرایی جشنواره محصولات فرهنگی و پژوهشی در حوزه اسلام و مسیحیت در گفتگو با خبرنگار بلاغ، از برگزاری دومین جشنواره محصولات فرهنگی و پژوهشی در حوزه اسلام و مسیحیت به همت قطب تعمیق ایمان و باورهای دینی با همکاری معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم خبر داد.
صحاف کاشانی گفت: دومین جشنواره محصولات فرهنگی و پژوهشی در حوزه اسلام و مسیحیت در تاریخ ۲۸ و ۲۹ بهمن ماه امسال برگزار می گردد.
وی با اشاره به اینکه هدف از برگزاری این دوره، بهره مندی تبلیغ مکتوب و رسانه ای برای حضور موثرتر در عرصه مطالعاتی اسلام و مسیحیت است، ادامه داد: محورهای  مورد نظر این جشنواره به شرح ذیل می باشد:
۱-رسانه ای(فیلم، مستند،کلیپ، کتاب صوتی، اجرا، کارشناسی تلویزیونی) در حوزه اسلام و مسیحیت؛
۲-سایت- وبلاگ ، شبکه های اجتماعی، پوستر، اثر ادبی، نرم افزار، اپلیکیشین، مجله(چاپی، الکترونیکی) در حوزه اسلام و مسیحیت؛
۳-کتاب، پایان نامه، احیا کتب خطی و ترجمه در حوزه اسلام و مسیحیت؛
مدیر اجرایی این جشنواره خاطر نشان کرد: مهلت ارسال آثار برای علاقمندان تا ۳۰ آذر امسال بوده و جایزه ویژه  جشنواره سه سکه بهار آزادی، تندیس جشنواره، تقدیرنامه و به علاوه به صاحبان ۸ اثر برتر: سکه بهار آزادی، تندیس جشنواره و لوح تقدیر، تقدیم می‌شود.علاقمندان  جهت اطلاعات بیشتر با موضوعات محتوائی جشنواره به سایت www.jisch.ir مراجعه نمایند.

آدرس دبیرخانه: قم، خیابان هنرستان، نرسیده به گلزار شهدا، کوچه ۳۹، مرکز آموزش‌های کاربردی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم؛
سایت:  www.Jisch.ir
ایمیل:  j.islam.masih@chmail.ir
تلفن تماس: ۰۹۱۰۰۳۰۰۰۳۸