مسیر

جلسه فضای مجازی
به همت اداره تبلیغ مجازی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی؛
به همت اداره تبلیغ مجازی دفتر تبلیغات اسلامی جلسه آموزشی توجیهی فعالان تبلیغ در محیط شبکه های پیام رسان در ساختمان معاونت فرهنگی و تبیلغی برگزای گردید.

به گزارش خبرنگار بلاغ، نشست آموزشی توجیهی مبلغان فضای مجازی در محیط شبکه های  پیام رسان با رویکرد فعال سازی هدفمند مبلغان مجازی و تشکیل گروه های همسو با حضور جمعی از فعالان شبکه های پیام رسان در ساختمان معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم برگزار شد.
در ابتدای جلسه حجت الاسلام و المسلمین رحیمی مسئول واحد جذب و پذیرش تبلیغ نوین معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم توضیحاتی در رابطه با اداره کل تبلیغ نوین و بخش های ساماندهی شده برای تبلیغ نوین ارائه نمود.
در ادامه حجت الاسلام فروغی یکی از مبلغان فعال و موفق در شبکه های پیام رسان در راستای انتقال تجربه های موفق خود توضیحاتی را ارائه کرد و گفت: برای فعالیت موفق در فضای شبکه های پیام رسان باید به سمت فعالیت های تخصصی حرکت کنیم.
سپس آقای بختیاری به عنوان سرگروه مبلغان فعال در شبکه های پیام رسان برخی باید ها و نباید های تبلیغ در محیط های پیام رسان را مطرح کرد.
در انتهای جلسه حجت الاسلام کرفی مسئول واحد آموزش، توضیحاتی را مرتبط با برنامه های آموزشی تبلیغ در فضای شبکه های پیام رسان عنوان کرد.

گزارش تصویری