مسیر

حجت الاسلام سعید روستا آزاد
حجت الاسلام روستا آزاد در مراسم تقدیر از مدیران اعزام کننده مبلغان ماه مبارک رمضان؛
یکی از اهداف مورد نظر در اعزام های ماه مبارک رمضان امسال، بحث اعزام تخصصی مبلغان بود که از قبل ماه مبارک رمضان دوره هایی برای مبلغان برگزار شد تا مبلغان با دستی پر وارد عرصه تبلیغ شوند.

به گزارش خبرنگار بلاغ، مراسم تقدیر و تشکر از مسئولان اعزام کننده مبلغان ماه مبارک رمضان با حضور حجت الاسلام و المسلمین سعید روستا آزاد معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در محل سالن جلسات معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی برگزار شد.
حجت الاسلام و المسلمین سعید روستا آزاد ضمن تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان از مدیران ومسئولان اعزام کننده مبلغان اعزامی ماه مبارک رمضان قدردانی کرد و افزود: قطعا این زحمات ماندگار است. از تمامی کسانی که در امر اعزام و ساماندهی مبلغان اعزامی ماه مبارک رمضان فعالیت داشتند و در این عرصه سهمی داشتند تقدیر و تشکر میکنیم و از خداوند متعال خواستار موفقیت روز افزون آنان هستیم.
وی با بیان اهمیت ماه مبارک رمضان و برکات آن اظهار داشت: انسان باید در مرحله اول توجه داشته باشد که وارد چه ماه بزرگ و پربرکتی شده است تا بعد از آن بتواند از برکات آن بطور احسن بهرمند شود.
معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی گفت: قرآن مایه شفا است. انسان با قرآن می تواند مشکلات قلبی و باطنی خود را از بین ببرد و بسیاری از بیماری های خود را درمان کند. وی همچنین گفت؛این ماه فرصت خوبی برای استفاده کامل و وافی از قرآن کریم است. ان شالله خداوند توفیق عمل به آیات را به همه ما اعطا کند.
وی با اشاره به روند و کیفیت اعزام مبلغان در ماه مبارک رمضان عنوان کرد: قریب به ده هزار نفر مبلغ در ماه مبارک رمضان سال جاری از سوی دفتر تبلیغات اسلامی در قالب های فردی، گروهی و نخبگان به مناطق مختلف کشور اعزام شدند.
در ادامه این مراسم حجت الاسلام و المسلمین یحیی کمال مدیر کل امور تبلیغی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی با گرامی داشتن ماه مبارک رمضان از فعالان عرصه اعزام مبلغ قداردانی کرد و گفت: یکی از اهداف مورد نظر در اعزام های ماه مبارک رمضان امسال بحث اعزام تخصصی مبلغان بود که از قبل ماه مبارک رمضان دوره هایی برای مبلغان برگزار شد تا مبلغان با دستی پر وارد عرصه تبلیغ شوند.