مسیر

حجت الاسلام والمسلمین یحیی کمال
مدیرکل امور تبلیغی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی:
این اعزام بصورت تخصصی اجرا می شود، در این طرح از مبلغان شاخص از جمله مبلغانی که دارای تخصص های لازم از جمله تربیت کودک و نوجوان، مشاوره،کلاسداری و روانشناسی هستند، استفاده خواهد شد.

به گزارش خبرنگار بلاغ، حجت الاسلام والمسلمین یحیی کمال مدیر کل امور تبلیغی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی از برگزاری گردهمایی آموزشی و توجیهی مبلغان طرح اوقات فراغت تابستان در هفته جاری و با حضور مبلغان در محل سالن همایش های غدیر خبر داد.
وی گفت: یکی از اعزام های مهم تربیتی و تأثیر گذار معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی، اعزام طرح اوقات فراغت تابستان است.
حجت الاسلام یحیی کمال با اشاره به اهمیت این گونه اعزام ها افزود: عمده فعالیت مبلغان این طرح در جهت تبلیغ نوجوان و دانش آموزی خواهد بود، و با توجه به مدت زمان مناسب برای تبلیغ، مبلغان می توانند ارتباط خوبی را با مخاطبان برقرار کنند.
وی همچنین خاطرنشان کرد: این اعزام بصورت تخصصی اجرا می شود، در این طرح از مبلغان شاخص از جمله مبلغانی که دارای تخصص های لازم از جمله تربیت کودک و نوجوان، مشاوره،کلاسداری، روانشناسی هستند، استفاده خواهد شد.
مدیرکل امور تبلیغی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی افزود: برای حضور هر چه بهتر مبلغان، اعزام طرح تابستان دفتر تبلیغات با همکاری دو نهاد، کانون های فرهنگی و هنری مساجد و سازمان تبلیغات اسلامی برگزار خواهد شد.
وی در ادامه اظهار داشت: از سوی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی محتوا های لازم برای مبلغان تهیه شده است که در اختیار آنان قرار خواهد گرفت. همچنین در این گردهمایی موضوعاتی نظیر چگونگی اجرای جلسات پرسش و پاسخ، اجرای مسابقات و اردوهای  فرهنگی و سیر مطالعاتی، به مبلغان آموزش داده خواهد شد. و مبلغان می توانند سوالات خود را از کارشناسان مربوطه دریافت کنند.
یحیی کمال به ارزیابی مبلغان در اجرای این طرح خبر داد و افزود: در مدت زمان اجرای طرح از طریق همکاران ما و کارشناسان مربوطه فعالیت مبلغان ارزیابی خواهد شد و اگر مشکلی وجود داشته باشد برطرف خواهد شد.
وی در پایان ابراز داشت: امیدواریم با کمک مبلغان و نهاد های مربوطه یک اعزام تربیتی و اثر بخش توأم با گسترش آموزه های دینی و کاهش آسیب های اجتماعی را در طول اوقات فراغت تابستان برای جوانان و نوجوانان داشته باشیم.