مسیر

مدیر کل امور فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان:
مبلغان علاقه مند می توانند با ورود به پایگاه اینترنتی مرسلات به نشانی www.Morsalat.ir به عنوان مبلغ سنتی و یا مبلغ نوین و هنری ثبت نام کنند.

به گزارش بلاغ به نقل از روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام و المسلمین عبدالرسول احمدیان، مدیر کل امور فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی شعبه اصفهان، درباره نحوه حمایت و پشتیبانی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان از گروه های هنری و نوین در عرصه تبلیغ دین، خبر داد و گفت: ما بیشتر در قالب مشاوره به مبلغان عرصه تبلیغ نوین کمک می کنیم تا بتوانند خودشان به مرور در قالب گروه های مستقل پایدار شوند.
وی ادامه داد: گروه های تبلیغی در عرصه تبلیغ نوین رسانه ای و تبلیغی بعد از پایدار شدن می توانند در زمینه هایی که خودشان تشخیص می دهند که جامعه به آن نیاز دارد در سطح جامعه فعال شوند، جذب اولیه علاقه مندان به فعالیت در عرصه نوین و تخصصی تبلیغی می تواند از طریق وبسایت اینترنتی انجام شود.
مدیر کل امور فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان افزود: مبلغان علاقه مند می توانند با ورود به پایگاه اینترنتی مرسلات به نشانی www.Morsalat.ir به عنوان مبلغ سنتی و یا مبلغ نوین و هنری ثبت نام کنند.
وی افزود: مبلغان سنتی کسانی هستند که به صورت متداول و عام مشغول تبلیغ دین در جامعه هستند، علاقه مندان به کارهای نوین و هنری یا تخصصی تبلیغی هم می توانند از طریق لینک مربوطه ابتدا شرایط مخصوص این دسته از مبلغان را مطالعه و سپس در صورت احراز شرایط و تشخیص توانایی ها و استعداد متناسب با آن تخصص وارد آن قسمت شوند.
 حجت الاسلام و المسلمین احمدیان گفت: در صورتی که افراد متقاضی عرصه نوین تبلیغی قبلا خودشان آموزش هایی را دیده باشند همان آموزش برای ما کفایت می کند و احراز شرایط فرد با همان آموزش می تواند تأیید شود.
وی در پایان تصریح کرد: چنانچه فرد مبلغ برای ورود به یک رشته هنری و نوین تبلیغی ابراز علاقه کند و استعداد و آمادگی لازم برای فعالیت در آن رشته را در خود ببیند ما کلاس های آموزشی ویژه آن حوزه هنری و نوین را برای آن ها برگزار خواهیم کرد و در صورتی که دوره مذکور را با موفقیت سپری کنند ثبت نام این دسته از مبلغان را نیز قطعی خواهیم کرد.