مسیر

توسط اداره فناوری اطلاعات پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی؛
نسخه ویندوزی پژوهان با هدف تسهیل در امر مطالعه و پژوهش کتاب و امکان همگام سازی مطالعه در موبایل و تبلت با رایانه کاربر، توسط اداره فناوری اطلاعات پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی منتشر گردید.

به گزارش بلاغ به نقل از روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی، درنرم افزار پژوهان کاربر با یک حساب کاربری می تواند پژوهان را به صورت هم زمان در موبایل، تبلت و رایانه نصب کرده و اقدام به مطالعه کتاب ها نماید. در صورت پاک شدن نرم افزار با نصب مجدد آن و ورود به حساب کاربری همه کتاب های کتابخانه شخصی کاربر و تمام فعالیت های او از قبیل یادداشت ها و هایلایت ها و... در کتابخانه اضافه خواهد شد.
البته قبل از نصب و استفاده از نرم افزار باید به نکاتی توجه داشت که عبارتند از: کاربران جهت استفاده از نرم افزار ویندوزی پژوهان باید در پژوهان ثبت نام کرده چه از طریق سایت یا نسخه اندروید و نام کاربری داشته باش.د پس از نصب نرم افزار پژوهان در رایانه خود، با نام کاربری و پسورد وارد نرم افزار شود. در صورت اتصال به اینترنت ، کتاب های تهیه شده توسط کاربر در نرم افزار نمایش داده می شود.
جهت مطالعه هر کتاب ابتدا باید آن را یک بار توسط نرم افزار دانلود کنید.پس از دانلود کتاب، با کلیک بر روی کتاب در هر زمانی بدون نیاز به اینترنت می توانید کتاب خود را بخوانید.
همچنین برخی از مهم ترین امکانات نسخه ۱.۰ اپلیکیشن ویندوزی پژوهان به شرح ذیل می باشد: دسترسی به کل کتاب های خریداری شده بصورت تمام متن، همگام سازی با نسخه وب و موبایل، جستجو در عناوین کتاب ها، جستجوی تمام متن در صفحه، کتاب و کتابخانه کاربر، تاریخچه مطالعه، علاقمندی ها، پیمایش آسان در صفحات کتاب، سفارشی سازی صفحه مطالعه کتاب تنظیم ویژگی های نمایش متن، تنظیمات نوع و اندازه قلم و فونت، تعیین فاصله بین خطوط، تنظیمات مطالعه نمایش روز و شب و ...

کاربران محترم می توانند برای دریافت نسخه ویندوزی اپلیکیشن پژوهان به پرتال دفتر تبلیغات اسامی به نشانی www.Dte.ir مراجعه نمایند.