دوشنبه ۱۳ تير ۱۴۰۱ /۴ ذو الحجة ۱۴۴۳

مسیر

به همت مرکز آموزش های کاربردی دفتر تبلیغات اسلامی؛
مرکز آموزش های کاربردی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با هدف مهارت افزایی مبلغین در شناخت آسیب های روانی و آگاهی بخشی نسبت به روش های اصلاح و تربیت دینی دوره مقدماتی «تربیت مبلغ خانواده» را برگزار می کند.

به گزارش خبرنگار بلاغ، مرکز آموزش های کاربردی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با هدف مهارت افزایی مبلغین در شناخت آسیب های روانی و آگاهی بخشی نسبت به روش های اصلاح و تربیت دینی دوره مقدماتی «تربیت مبلغ خانواده» را برگزار می کند.

شایان ذکر است دوره مذکور به صورت آفلاین(همراه با ترافیک رایگان اینترنت در صورت استفاده از اینترنت همراه اول) بوده و عموم طلاب (خواهران و برادران) دارای سطح دو ببه بالا مجاز به شرکت در این دوره مهارتی می باشند.

از مزایا شرکت در این دوره می توان به؛ صدور گواهی، بهره مندی از اساتید توانمند، امکان شرکت در دوره تکمیلی وتشکیل پرونده تبلیغ تخصصی در صورت احراز شرایط، اشاره نمود.

گفتنی است شروع دوره مقدماتی «تربیت مبلغ خانواده» از تاریخ ۱ خردادماه بوده و علاقمندان جهت شرکت در دوره می توانند تا ۳۰ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ از طریق مراجعه به تارنمای مرکز آموزش های کاربردی به نشانی el.balagh.ir اقدام نمایند.

pysh-thbt-nm_4_0_1_1.jpg

photo_2022-05-16_08-07-01.jpg

نظرات

عالی هست این دوره واقعا نیاز جامعه امروزی هست
خیلی خوبه
خیلی خوبه
سلام ممنون ازدوره تربیت مبلغ خانواده عالی هست این دورها بنده درشهرآق باباازمنطقه قزوین این دوره نیازهست برای تحکیم بنیان خانواده انشاءالله بتوانیم باشرکت دردوره یک فرهنگ ایجادشود(که هرخانه یک پایگاه بنیان تحکیم شودکه دراین پایگاه آسیب های یک خانواده به حداقل برسدکه بنده *خودم این طرح راطراحی کرده ودرسطح استان قزوین اجرایی میشود
ارتباط در ایتا