جمعه ۱۵ مرداد ۱۴۰۰ /۲۷ ذو الحجة ۱۴۴۲

مسیر

حجت الاسلام مومنی خبر داد؛
حجت الاسلام علی اکبر مومنی: با توجه به ایام شیوع کرونا در کشور و لغو تبلیغ چهره به چهره، ره توشه راهیان نور ماه مبارک رمضان ۱۳۹۹بصورت کتاب چاپ نمی شود و مبلغان می توانند از نسخه اندروید و فایل pdf  این اثر استفاده نمایند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بلاغ، حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر مومنی رئیس گروه تولید محتوای معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی در گفت و گو با خبرنگار ما، از انتشار کتاب ره توشه راهیان نور ماه مبارک رمضان ۱۳۹۹ خبرداد.

وی با اشاره به ایام شیوع کرونا در کشور و لغو تبلیغ چهره به چهره، گفت: ره توشه راهیان نورماه مبارک رمضان ۱۳۹۹ برادران و خواهران بصورت کتاب چاپ نمی شود و مبلغان می توانند از نسخه اندروید و فایل pdf  این اثر استفاده نمایند.

رئیس گروه تولید محتوای معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی با اشاره به اصل کتاب ره توشه  گفت: ره توشه از سال ۱۳۷۴ به عنوان یک متنی که نیازهای مبلغین در مناسبت های تبلیغی را تامین بکند منتشر شد و برای مبلغان نیز یک اثر آشنا و پرکاربرد می باشد که دفتر تبلیغات اسلامی قم با تولید این ره توشه ها در کشور به عنوان محور تولید محتوای تبلیغی شناخته شده است.

حجت الاسلام مومنی در خصوص این شماره از ره توشه اظهار داشت: این شماره از ره توشه به مناسبت ها توجه بیشتری شده است. ره توشه ماه مباک رمضان ۱۳۹۹ به  مسایل مهم کشور از جمله شهادت سردار بزرگ اسلام شهید سپهبد قاسم سلیمانی و همچنین مساله افزایش جمعیت و فرزندآوری نیز پرداخته است.

جهت دریافت نسخه اندروید ره توشه کلیک نمایید

نظرات

عالی
مطالب شیرین ودلنشینی دارد
برنامه خوبیه قابل استفاده
بسیار عالی...ان شاءالله رفقا دانلود کنندو استفاده کنند...
عالیه .ان شاءالله ک هم ما استفاده کنیم هم مخاطبان
سلام علیکم. عالی بود. اجرکم عندالله
خیلی خوب و عالی است استفاده خواهیم کرد
خیلی خوب و عالی است استفاده خواهیم کرد
صلوات
خوب
خیلی خوب و عالی است، انشاءالله استفاده خواهیم کرد، ممنون از لطف شما
ارتباط در ایتا