مسیر

بلاغ
با مجوز هیئت نظارت بر مطبوعات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی؛
هیئت نظارت بر مطبوعات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی طی جلسه ای مجوز فعالیت رسمی پایگاه خبری بلاغ به عنوان نخستین پایگاه خبری رسمی دفتر تبلیغات اسلامی را صادر کرد.

به گزارش خبرنگار بلاغ هیئت نظارت بر مطبوعات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی طی جلسه ای مجوز فعالیت رسمی پایگاه خبری بلاغ به عنوان نخستین رسانه الکترونیکی-برخط  پایگاه خبری تخصصی تبلیغ با مجوز شماره ۸۰۵۳۸ می تواند بطور رسمی در سطح کشور فعالیت نماید.

حجت الاسلام مهدی کریم زاد سردبیر پایگاه خبری بلاغ با اعلام این خبر گفت: در گام اول پیگیر فعال کردن گروه های تبلیغی و مبلغان با عنوان مبلغ خبرنگار در مناطق مختلف خواهیم بود تا بتوان بطور دقیق و سریع اخبار تبلیغی مناطق را منتشر کرده و حتی با مساعدت مبلغان آسیب ها و فرصت های تبلیغی مناطق را در اختیار متخصصین و کارشناسان جهت بهره برداری و سیاست گذاری قرار دهیم.

وی افزود: طی نامه حجت الاسلام والمسلمین دکتر احمد واعظی رییس دفتر تبلیغات اسلامی به دبیر هیأت نظارت بر مطبوعات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، دکتر اباذر جعفری به عنوان مدیر مسئول این پایگاه خبری معرفی گردید و هم اکنون این پایگاه با پوشش قرار دادن اخبار تبلیغی یکی از پربازدیدترین سایت های خبری حوزوی است.