مسیر

مدیر پایگاه بلاغ از برگزاری مسابقه کتابخوانی "انقلاب چهل ساله؛ نگاهی به دستاوردهای جمهوری اسلامی" به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خبر داد.

به گزارش خبرنگار بلاغ، حجت الاسلام مهدی کریم زاد رییس اداره امور کتابخانه، نمایشگاه ها و همایش های معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم ضمن اعلام خبر برگزاری مسابقه کتابخوانی "انقلاب چهل ساله؛ نگاهی به دستاوردهای جمهوری اسلامی" به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: این مسابقه از کتابی است که توسط گروه تأمین منابع این معاونت گردآوری شده و بصورت کاملا رایگان و الکترونیکی در اختیار عموم قرار گرفته است.
وی با اشاره به اینکه شرکت در این مسابقه برای عموم آزاد است، افزود: همه علاقمندان، ضمن مطالعه این کتاب گرانقدر که شمه ای از دستاوردهای طلایی انقلاب شکوهمند اسلامی در چهل سال اخیر را بیان کرده است، می توانند در این مسابقه نیز شرکت کنند.
کریم زاد از همکاری بخش های مختلف دفتر تبلیغات اسلامی در برگزاری این مسابقه خبر داد و گفت: روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی و نرم افزار کتابخوان پژوهان و همچنین گروه تبلیغی مانا همکار ما در اجرای این مسابقه هستند.
وی زمان برگزاری مسابقه را از ابتدای دهه فجر امسال تا روز ۲۲ بهمن ماه سال جاری اعلام کرد و اظهار داشت: در نظر داریم به ۴۰+۴۰ نفر به قید قرعه جوایزی را به مناسبت چهل سالگی انقلاب و تداوم آن که ان شاءالله به ظهور منجی حقیقی وصل شود، تقدیم شرکت کنندگان کنیم.
علاقمندان می توانند از طریق لینک زیر به صفحه مسابقه دسترسی داشته باشند.

 

نظرات

برای دانلود کتاب انقلاب اقدام کردم
امروز ۲۲بهمن هست پس چرا نمیتوانم در مسابقه شرکت کنم؟
خوبه
باسلام مهلت شرکت در مسابقه تا ۲۲بهمن بود ولی قبل از اتمام روز ۲۲بهمن لینک آزمون برداشته شده بود.لطفا پیگیری کنید و در صورت امکان یک روز تمدید کنید.ممنون
بسم الله،باسلام وتشکر،امتیازمون را ازکجا میتوانیم بپرسیم.
باسلام اسامی برندگان راکی اعلام میکنیدباتشکر
سلام ببخشید برندگان کارت هدیه کتابخوان پژوهان هم باید شماره حساب بدن و فرم پر کنن لطفا راهنمایی کنید؟؟؟
سلام از طریق پیامک اطلاع رسانی می شود.