مسیر

مهدی کریم زاد
مدیر پایگاه اطلاع رسانی بلاغ:
مهدی کریم زاد با اشاره به همکاری موفقیت آمیز دفتر تبلیغات اسلامی با پژوهشکده باقرالعلوم در قالب همایش آموزشی مبلغان و شبهات عاشورایی گفت: پس از نظرسنجی از مبلغان میزان نحوه اطلاع رسانی در صدر این نظرسنجی قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار بلاغ، حجت الاسلام مهدی کریم زاد رییس اداره امور همایش های معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی با اشاره به برگزاری همایش آموزشی مبلغان و شبهات عاشورایی گفت: در این همایش آموزشی که به همت دفتر تبلیغات اسلامی با همکاری پژوهشکده باقرالعلوم در قم برگزار گردید بیش از ۵۰۰ مبلغ در دو روز و به مدت ۸ ساعت در محضر اساتید و کارشناسان حوزوی به بحث و بررسی شبهات پیرامون قیام اباعبدالله الحسین و واقعه عاشورا پرداختند.
مدیر پایگاه اطلاع رسانی بلاغ افزود: پس از پایان همایش مبلغان جهت دریافت گواهی پایان دوره اقدام به تکمیل فرم مربوطه در پایگاه اینترنتی بلاغ کردند که این فرم حاوی نظرسنجی از کیفیت برگزاری بخش های مختلف این همایش بود که در کل میزان رضایت از برگزاری این همایش در سطح بسیار خوبی بود و بیشتر مبلغان خواستار تکرار چنین نشست ها و همایش های علمی و آموزشی بودند.
کریم زاد با اشاره به نحوه همکاری دفتر تبلیغات اسلامی با پژوهشکده باقرالعلوم در برگزاری این همایش اظهار داشت: یکی از بخش های اصلی همکاری ما در قسمت اطلاع رسانی بوده که بحمدالله در نظرسنجی از مبلغان میزان رضایت از این بخش در سطح عالی ارزیابی شد.
وی از انتشار فیلم های آموزشی این جلسات در آینده نزدیک خبر داد و افزود: پایگاه اینترنتی بلاغ با توجه به گستره انتشارش در شبکه های مختلف پیام رسان و اجتماعی همچون دیگر دوره های آموزشی اقدام به انتشار فیلم های این جلسات جهت استفاده دیگر مبلغانی که موفق به حضور در همایش نبودند خواهد کرد.