دوشنبه ۲۳ تير ۱۳۹۹ /۲۲ ذو القعدة ۱۴۴۱

مسیر

مسئول گروه تبلیغی بقیه الله در گفتگو با بلاغ:
تبلیغ چهره به چهره در کنار سواحل بابلسر و ساری,مشاوره و پاسخگویی به سوالات در ایستگاه های فرهنگی ناجا وهلال احمر,برگزاری غرفه های مختلف فرهنگی ودینی در امامزاده ابراهیم و برگزاری نماز جماعت در مکان های فوق از جمله فعالیت های این گروه تبلیغی بوده است .

 به گزارش خبرنگار بلاغ، حجت الاسلام سید مرتضی پورعلی مسئول گروه تبلیغی بقیه الله استان مازندران در گفتگو با خبرنگار بلاغ از پایان فعالیت های تبلیغی نوروزی این گروه در شهرستان بابلسر خبر داد.
وی گفت: گروه تبلیغی بقیه الله در نوروز ۹۶ در کنار سواحل,ایستگاه های فرهنگی ناجا,هلال احمر و امامزاده به فعالیت های تبلیغی پرداخته است.
پورعلی با اشاره به فعالیتهای تبلیغی گروه بقیه الله در ایام نوروز افزود: تبلیغ چهره به چهره در کنار سواحل بابلسر و ساری, مشاوره و پاسخگویی به سوالات در ایستگاه های فرهنگی ناجا وهلال احمر, برگزاری غرفه های مختلف فرهنگی ودینی در امامزاده ابراهیم و برگزاری نماز جماعت در مکان های فوق از جمله فعالیت های این گروه تبلیغی بوده است.
مسئول گروه تبلیغی بقیه الله بیان کرد: این برنامه ها توسط ۱۲مبلغ گروه تبلیغی بقیه الله به مدت ۱۳روز و در حدود ۱۵۰ ساعت انجام گرفته است.
وی ادامه داد: از دیگر برنامه های گروه تبلیغی بقیه الله که با همکاری معاونت اجتماعی ناجا صورت پذیرفت برگزاری مسابقه عکس نماز درفضای مجازی بوده که با استقبال نسبتا خوبی روبه رو شد.
پور علی در پایان خاطر نشان کرد: نهادهایی که با گروه تبلیغی بقیه الله در ایام نوروز همکاری داشته اند از جمله دفترتبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، فرماندهی انتظامی مازندران, سازمان تبلیغات اسلامی مازندران وبابلسر, هلال احمر, اداره اوقاف, اداره ارشاد و فرهنگ اسلامی و همچنین از حامی معنوی ویژه گروه دفتر حضرت آیت الله شاهرودی در مازندران و دیگر عزیزان به خصوص اعضای زحمت کش و جهادی گروه بقیه الله صمیمانه تقدیر وتشکر بعمل می آید.

گزارش تصویری

نظرات

كو؟!! چنين عكسي كجاست؟!!!!!!!!!!!
سلام علیکم ظاهرا این کار اثرات و نتایج خوبی ندارد از فتوشاپ هم همه کار بر می آید. انتشار این تصاویر و تشویق ها، باعث درد سر خواهد شد. در هنگام تصویر برداری دقت بیشتری می کردند بهتر بود.
عرض سلام تجربه ثابت کرده که این حرکت اثرات و نتایج خوبی در افکار و اذهان مردم و مسافرین داشته برای اطلاع بیشتر از فعالیتهای گروه کانال تلگرامی گروه رو دنبال کنید @baghiatollaah
سلام علیکم نظر مردم مهم تر هست یا... آنچه بین هر فرد و بین خدا است؟
چرا روحانیون دین شناس ! با دختران بدحجاب دسته جمعی عکس یادگاری گرفته اند ؟ مگه نباید جایی که کسی گناه علنی مثل بیحجابی میکنه وبهش تذکر میدی واثر نمی کنه باید طبق فتوای مراجع اون محل رو ترک کنه نه اینکه باخنده رویی بیاسته وبابدحجابها عکس یادگاری بیاندازه؟!!!!
عرض سلام و ادب و احترام کسی با دختران بدحجاب عکس یادگاری نگرفته. یه سر به آدرس تلگرامی گروه بزنید تا بیشتر با فعالیتهای گروه آشنا بشید.ممنون @baghiatollaah