رفتن به محتوای اصلی
با حضور معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی؛

مراسم تقدیر و معارفه رییس اداره آموزش مرکز آموزش های کاربردی دفتر تبلیغات اسلامی برگزار شد

تاریخ انتشار:
حجت الاسلام سعید روستا آزاد با اشاره به اهتمام دفتر تبلیغات اسلامی در اعزام مسمتر مبلغان خطاب به حجت الاسلام دبیری فرد گفت: از جنابعالی این انتظار می رود که نسبت به تدوین محورهای آموزشی مورد نیاز مبلغان با هدف توانمند سازی آنان اقدامات لازم را انجام دهید.
دبیری

به گزارش خبرنگار بلاغ ، مراسم تقدیر و معارفه رییس اداره آموزش مرکز آموزش های کاربردی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، با حضور حجت الاسلام و المسلمین سعید روستا آزاد معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی امروز(دوشنبه) در سالن اجتماعات مرکز آموزش های کاربردی برگزار شد.

در ابتدای این مراسم حجت الاسلام روستا آزاد به تقدیر از زحمات و تلاش های حجت الاسلام حقیقت پرداخت و برای حجت الاسلام دبیری فرد به عنوان مدیر اداره آموزش مرکز آموزش های کاربردی آرزوی توفیق روز افزون نمود.

معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی با اشاره به اهمیت دوران کودکی و نوجوانی اظهار داشت: از جناب حجت الاسلام حقیقت که در امر آموزش کودکان و نوجوان اشتغال دارند انتظار دارم که با تشکیل کارگروه هایی در به روز رسانی محتواهای آموزشی و همچنین بررسی و معرفی کتاب های مناسب در این بخش برای کودکان و نوجوانان اقدام نمایند.

وی با اشاره به اهتمام دفتر تبلیغات اسلامی در اعزام مسمتر مبلغان خطاب به حجت الاسلام دبیری فرد گفت: از جنابعالی این انتظار می رود که نسبت به تدوین محورهای آموزشی مورد نیاز مبلغان با هدف توانمند سازی آنان اقدامات لازم را انجام دهید.

حجت الاسلام  روستا آزاد افزود: یکی از محورهایی که کمتر بدان پرداخته شده است، بخش جوانان است که لازم است اداره آموزش در اقتضائات این قسمت ورود جدی داشته باشد.

در ابتدای این مراسم حجت الاسلام حقیقت به بیان عملکرد خود در دوران مدیریت بر اداره آموزش مرکز آموزش های کاربردی پرداخت و برای حجت الاسلام دبیری فرد آرزوی توفیق روز افزون نمود.

در ادامه حجت الاسلام دبیری فرد از زحمات مدیر قبلی این اداره حجت الاسلام حقیقت تقدیر و تشکر کرد و به تشریح برنامه های آتی خود پرداخت.

همچنین در پایان نیز لوح های تقدیر و احکام مربوطه توسط معاون محترم فرهنگی و تبلیغی به آنها اهدا گردید.

گزارش تصویری

 

 

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس های صفحه وب و آدرس های ایمیل به طور خودکار به پیوند تبدیل می شوند.