به همت اداره تبلیغ مجازی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی:

طرح مجازی بانوی بی نشان برگزار می شود

تاریخ انتشار: 14:17 - 1396/11/30
این طرح در راستای بزرگداشت ایام سوگواری شهادت حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) و با هدف دفاع از کیان اهل بیت عصمت و طهارت (علیهم السلام) در مقابل هجمه ها و شبهات مطرح شده از سمت فرقه ضاله وهابیت و جریانات تکفیری در فضای مجازی اجرا می شود.
بانوی بی نشان

به گزارش خبرنگار بلاغ اداره تبلیغ مجازی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، به مناسبت فرا رسیدن ایام سوگواری شهادت بانوی شهیده و الگوی زنان عالم حضرت صدیقه طاهره فاطمه زهرا (سلام الله علیها) ، جهت تولید و انتشار محتوای متناسب با ایام فاطمیه، طرح «بانوی بی نشان» را ویژه مبلغان مجازی ارائه می نماید.

حجت الاسلام والمسلمین وحیدرضا ملکی رئیس اداره تبلیغ مجازی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرا رسیدن سالروز شهادت بانوی کرامت حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) گفت: با توجه به نزدیک شدن به ایام فاطمیه ، در راستای بزرگداشت ایام سوگواری شهادت حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) و دفاع از کیان اهل بیت عصمت و طهارت (علیهم السلام) در مقابل هجمه ها و شبهات مطرح شده از سمت فرقه ضاله وهابیت و جریانات تکفیری طرح «بانوی بی نشان» در فضای مجازی اجرا می شود.

وی با بیان اهداف این طرح افزود: این طرح درمحورهای « سنت و سیره حضرت زهراء (سلام الله علیها) با رویکرد پاسخ به شبهات (کلامی و فقهی) وهابیت و جریانات تکفیری و شهادت حضرت زهراء (سلام الله علیها) با رویکرد پاسخ به شبهات وهابیت و جریانات تکفیری»اجرا می شود.

رئیس اداره تبلیغ مجازی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی گفت: این طرح در دوبخش تولید محتوا و بازنشر آن در فضای مجازی اجرا می شود که در بخش تولید محتوا ، مبلغان مجازی در قالب های متن، گرافیک ، کلیپ صوتی و تصویری، بازی و نرم افزار با رعایت ضوابط طرح، تولید محتوا می نمایند. و در بخش بازنشر محتواهای منتخب تولید شده در اختیار سایر مبلغان مجازی قرار خواهد گرفت و شرکت کنندگان در این بخش، این محتواها را در محیط های شبکه های اجتماعی و پیام رسان تحت مدیریت خود بطور گسترده منتشر می کنند.

حجت الاسلام ملکی با اشاره به فرصت محدود شرکت در طرح مناسبتی «بانوی بی نشان» تاکید کرد: مبلغان مجازی برای شرکت در بخش تولید محتوا از 26 بهمن ماه تا 16 اسفند ماه فرصت دارند محتوای تولیدی خود را از طریق میز کار شخصی در سایت بلاغ ارسال نمایند. بخش بازنشر این طرح از اول اسفند ماه آغاز و تا بیستم اسفند ماه ادامه خواهد داشت و مبلغان تا 25 اسفند ماه فرصت دارند گزارش بازنشر خود را از طریق میز کار شخصی خود ارسال نمایند. علاوه بر حمایت هایی که مطابق ملاک های ارزیابی صورت می گیرد،  به نفرات برتر در دو بخش تولید و انتشار هدایایی تقدیم می شود.

رئیس اداره تبلیغ مجازی ضمن آرزوی موفقیت برای همه مبلغان مجازی گفت: مبلغان می توانند برای آشنایی با قوانین مرتبط با بخش تولید و بازنشر طرح «بانوی بی نشان» و دسترسی به منابع پیشنهادی، به میز کار شخصی خود قسمت فراخوان فعالیت های مناسبتی مراجعه کنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در طرح مجازی «بانوی بی نشان» اینجا را کلیک کنید

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس های صفحه وب و آدرس های ایمیل به طور خودکار به پیوند تبدیل می شوند.