شنبه ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ /۱۵ محرم ۱۴۴۴

مسیر

در گفتگو با حجت الاسلام خوئینی مطرح شد؛
مدیر گروه تبلیغی رشد: اردو یکی از بهترین شیوه های ارتباط گیری و نزدیک شدن به جوانان و نوجوانان و اثر گذاری روی این قشر است و گروه تبلیغی رشد در این امر برنامه های خود را در سال جاری نیز با قوت ادامه خواهد داد.

حجت الاسلام و المسلمین حسنعلی خوئینی مدیر گروه تبلیغی رشد در گفتگو با خبرنگار بلاغ به ارائه گزارشی از عملکرد گروه تبلیغی رشد پرداخت.

حجت الاسلام خوئینی ضمن تبریک فرارسیدن سال ۱۳۹۷ گفت: برنامه های عمده ی گروه تبلیغی رشد در تعامل با جوانان و نوجوانان شکل می گیرد. یکی از این برنامه ها، اردوی راهیان نور است که حدود ۴۵ نفر از جوانان و نوجوانان مناطق محروم قم در این اردو شرکت فعال داشتند.

وی عنوان داشت: در طول سال ۱۳۹۶ برنامه های متعددی از سوی گروه تبلیغی رشد انجام گرفت که از جمله آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:
۱. اردوی مشهد مقدس، که حدود ۱۰۰ نفر از جوانان و نوجوانان در آن حضور داشتند.
۲. اردوی شهر کهک، با حضور ۱۲۰ نفر.
۳. اردوی امام زاده قاهان با حضور ۱۵۰ نفر.
۴. اردوهای متعدد درون شهری (حرم مطهر حضرت معصومه (سلام الله علیها) ، مسجد جمکران، کوه خضر و...).

این کارشناس مرکز تخصصی نماز ضمن تشکر از حمایت های دفتر تبلیغات اسلامی خاطرنشان کرد: نسل جوان و نوجوان به توجه و حمایت های ما نیازدارند و ما نباید از این امر غافل باشیم. اردو یکی از بهترین شیوه های ارتباط گیری و نزدیک شدن به جوانان و نوجوانان و اثر گذاری روی این قشر است و گروه تبلیغی رشد در این امر برنامه های خود را در سال جاری نیز با قوت ادامه خواهد داد.

گزارش تصویری

ارتباط در ایتا