شنبه ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ /۱۵ محرم ۱۴۴۴

مسیر

رئیس گروه تامین منابع:
رئیس گروه تامین منابع معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی: سالانه به مناسبت ایام رمضان و محرم، ره توشه مورد نیاز تبلیغی مبلغان را منتشر می‌کنیم.
حجت الاسلام و المسلمین علی اکبر مؤمنی

حجت الاسلام و المسلمین علی اکبر مؤمنی رئیس گروه تامین منابع معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، در گفتگو با خبرنگار بلاغ، گفت: سالانه به مناسبت ایام رمضان و محرم، ره توشه مورد نیاز تبلیغی مبلغان را منتشر می‌­کنیم.
وی با اشاره به فرصت تا ایام تبلیغی ماه محرم، اظهار کرد: مبلغان از تعطیلات تابستان برای آمادگی تبلیغی استفاده نمایند.
حجت الاسلام و المسلمین مؤمنی بیان داشت: کتاب ره توشه راهیان نور علاوه بر نسخه مکتوب، در قالب pdf و اندروید نیز منتشر شده است؛ مبلغان می‌توانند آن‌ها را در سایت بلاغ و همچنین در کانال های معاونت فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی مشاهده کرد.
وی با بیان این که کتاب ره توشه، شامل محتوای سخنرانی­‌های دهه محرم است که برای هر شب یک سخنرانی در نظر گرفته شده است، افزود: ره توشه محرم، به همت نویسندگان فاضل و محققان فرهیخته با قلمی روان به رشته تحریر در آمده و در موضوعاتی همچون انگیزه ها و علل قیام امام حسین علیه السلام، معیار تشخیص حق و باطل، تقابل دین و دنیا در نهضت امام حسین علیه السلام، نقش زیارت در تقویت باور های دینی و پاسخ به شبهات عزاداری، با محوریت معارف انسان پرور کربلای حسینی سامان یافته است.
رئیس گروه تامین منابع معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی با اشاره به انتشار ره توشه خواهران گفت: علاوه بر ره توشه اصلی، ره توشه تبلیغی ویژه خواهران مبلغه نیز منتشر شده است که حاوی ۱۰مقاله کاربردی و مورد نیاز جامعه است و برای مبلغانی که مخاطب آنان خواهران و خانوده­‌ها باشند، قابل استفاده است.
وی با اشاره به توجه دست­اندرکاران تولید ره توشه­‌ها به نیاز جامعه، مطالب مطرح شده در ره توشه خواهران را آسیب شناسی تربیت دینی فرزندان، مهارت رفتاری و الدین با فرزندان، عوامل قبح زدایی طلاق، شیوه­های مطلوب استفاده از فضای مجازی، آثار منفی استفاده از تبلت و موبایل بر سلامت کودکان و... برشمرد.
مؤمنی هدف از کتاب ره توشه را تهیه محتوای تبلیغی برای ارایه در منبر دانست و گفت: با توجه به اهمیت مطالب ره توشه­‌ها، از جهت مطالب متقن، کاربردی و دارای نوآوری، لازم است مبلغان گرامی از آن استفاده نمایند.
رئیس گروه تامین منابع معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی در پایان گفت: علاوه بر ره توشه اصلی و ره توشه خواهران، در محرم سال جاری ره توشه‌ه­ای ویژه چهلمین سال انقلاب اسلامی نیز در اختیار مبلغان قرار خواهد گرفت.

دانلود ره توشه راهیان نور محرم ۱۴۴۰

نظرات

بسیار عالی
ارتباط در ایتا