مسیر

عباس زاده
رئیس اداره اعزام مبلغان نخبه معاونت فرهنگی تبلیغی خبر داد:
رئیس اداره اعزام مبلغان نخبه معاونت فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی از برگزاری ۱۰ جلسه مشاوره عمومی برای مقابله با آسیب های اجتماعی و ترویج سبک زندگی اسلامی در ۲ استان کهگیلویه و بویراحمد و قم خبر داد.

به گزارش بلاغ، به نقل از روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام والمسلمین علی عباس زاده با اشاره به ضرورت مقابله با آسیب‌ های اجتماعی ابراز داشت: دفتر تبلیغات اسلامی مشاورانی را برای مقابله با آسیب های اجتماعی و ترویج سبک زندگی اسلامی به استان های کهگیلویه و بویر احمد و قم اعزام کرده است.
وی با بیان این که مشاوران اعزامی کلاس های آموزشی را برای طلاب و فعالان فرهنگی در استان های مقصد برگزار می‌کنند، افزود: تاکنون ۶ جلسه مشاوره عمومی در شهرستان بروجن استان کهگیلویه و بویر احمد و ۴ جلسه مشاوره عمومی در استان قم برای طلاب و فعالان فرهنگی استان برگزار شده که از استقبال خوبی برخوردار بوده است.
رئیس اداره اعزام مبلغان نخبه معاونت فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی افزود: در همین راستا، اخیراً ۵۰ مبلغ نخبه را طی اردویی به بازدید از نمایشگاه آسیب های اجتماعی قوه قضائیه در قم بردیم و مبلغان نخبه با بیشترین آسیب های اجتماعی در سطح جامعه آشنا شدند تا بتوانند با توجه به نیاز جامعه به تبلیغ و مشاوره بپردازند.