حجت الاسلام حقیقت:

دوره آموزشی مهد کودک قرآنی ویژه خواهران برگزار می شود

تاریخ انتشار: 10:15 - 1397/10/03
حجت الاسلام حقیقت، رئیس اداره آموزش و تربیت مربی کودک و نوجوان مرکز آموزش های کاربردی، از برگزاری دوره آموزشی مهد کودک قرآنی ویژه خواهران خبر داد .
حجت‌الاسلام حقیقت

حجت الاسلام والمسلمین حسین حقیقت، رئیس اداره آموزش و تربیت مربی  کودک و نوجوان مرکز آموزش های کاربردی در گفتگو با خبرنگار بلاغ از برگزاری دوره آموزشی مهد کودک قرآنی ویژه خواهران خبر داد و گفت: برخی از موضوعات عبارتند از: معرفت شناسی قرآنی، روش های تربیت دینی کودک، آموزش مفاهیم دینی کودکان، روش تدریس و کلاسداری ویژه خرسالان در قالب های نقاشی و ایجاد تفکر خلاق، سرگرمی، بازی کودکان، گِل بازی ،شعر و قصه خوانی.
حجت الاسلام حقیقت افزود: این دوره با حضور اساتید و کارشناسان حوزه کودک و نوجوان به مدت سه هفته برگزار و در پایان گواهینامه دفتر تبلیغات اسلامی اعطا خواهد شد.
رئیس اداره آموزش و تربیت مربی کودک و نوجوان مرکز آموزش های کاربردی، با اشاره به امکان فعالیت تبلیغی شرکت کنندگان بیان داشت: لازم به ذکر است افرادی که این دوره را با موفقیت گذرانده و موفق به اخذ گواهینامه شوند، امکان فعالیت در مهد کودک ها و همچنین راه اندازی مهد کودک را خواهند داشت و در ایام تبلیغ در کنار همسر خود به فعالیت تبلیغی بپردازند.

مهلت ثبت نام:

تا چهارشنبه 5 دی ماه

مکان برگزاری این دوره:
قم، گلزار شهدا ،خیابان هنرستان، کوچه ۳۹، مرکز آموزش های کاربردی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم.

جهت ثبت نام در این دوره:
تماس با شماره ۰۲۵۳۱۱۵۴۴۴۶ و ۰۲۵۳۱۱۵۴۴۴۷
و یا ارسال مشخصات به آیدی کانال  morabikodak@ در شبکه پیام رسان سروش.

جهت نام نویسی اینجا را کلیک کنید.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس های صفحه وب و آدرس های ایمیل به طور خودکار به پیوند تبدیل می شوند.