رفتن به محتوای اصلی
آیت الله العظمی شبیری زنجانی:

سخنان اهل بیت در مورد حج استخراج وبه زائران ارائه شود

تاریخ انتشار:
حضرت آیت الله شبیری زنجانی گفتند: احادیث حج، ادعیه و کلمات اهل بیت(ع) استخراج و از ناحیه اهل خبره برای زائرین گفته شود، بیان نمودن احادیث و سخنان اهل بیت(ع) اثرگذار است.
آیت الله شبیری زنجانی

به گزارش خبرنگار بلاغ به نقل از خبرگزاری حضرت آیت الله شبیری زنجانی امشب در  در دیدار حجت الاسلام والمسلمین قاضی عسکر، نماینده ولی فقیه و سرپرست حجاج ایرانی  که در دفتر معظم له در قم برگزار شد، گفتند: فلسفه حج این است که کلمات معصومین(ع) استخراج و استفاده شود. سعی شود احادیثی حج استخراج و از ناحیه اهل خبره برای زائرین گفته شود، بیان احادیث و سخنان اهل بیت(ع) اثر گذار است.

این مرجع تقلید ابراز داشتند: ازجمله این مسائل کلمات و ادعیه اهل بیت(ع) است، ارائه این مسائل باعث رفع بسیاری از مشکلات خواهد شد و امیداست برنامه های دین و اهداف الهی به درستی اجرا شود.

معظم له عنوان کردند: کسی می خواهد با خدا صحبت کند، بهترین منبع ادعیه اهل بیت(ع) است و از این طریق انسان می تواند به خدا نزدیک تر شود.

ایشان بیان داشتند: در حج زمینه برای بیان معارف دین فراهم است به همین دلیل، لازم است از این ظرفیت مهم برای گسترش فرهنگ آل الله به خوبی بهره برد.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس های صفحه وب و آدرس های ایمیل به طور خودکار به پیوند تبدیل می شوند.