آیت الله العظمی صافی در دیدار رئیس ستاد کل نیروهای مسلح:

اقتدار نیروهای مسلح، اقتدار اسلام و عزت مملکت و نظام است

تاریخ انتشار: 07:56 - 1397/11/30
اقتدار نیروهای مسلح، اقتدار اسلام و عزت مملکت و نظام است و مردم همواره قدردان همه‌ی آنچه نیروهای مسلح برای دفاع از مرزها و کشور اسلامی انجام می‌دهند هستند.

به گزارش خبرنگار بلاغ به نقل از خبرگزاری حوزه، حضرت آیت الله صافی گلپایگانی امروز در دیدار رئیس ستادکل نیروهای مسلح که در دفتر معظم له در قم برگزار شد، در ابتدای بیانات خویش، شهادت تعدادی از رزمندگان اسلام و پاسداران جان برکف در حادثه تروریستی زاهدان را خدمت خانواده‌های محترم آن عزیزان و ملت شریف ایران تسلیت عرض نموده و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت نمودند.

این مرجع تقلید با ابراز خرسندی از گزارش ارائه شده، از فعالیت‌ها و جانفشانی‌های نیروهای مسلح کشور تقدیر و تشکر نموده و افزودند: خدمات بزرگی که شما برای عزت و سربلندی کشور اسلامی انجام می‌دهید موجب افتخار و دلگرمی مردم شریف ایران می‌باشد. اقتدار نیروهای مسلح، اقتدار اسلام و عزت مملکت و نظام است و مردم  همواره قدردان همه‌ی آنچه نیروهای مسلح برای دفاع از مرزها و کشور اسلامی انجام می‌دهند هستند.

معظم له با اشاره تدابیر دفاعی کشور که تحت فرماندهی معظم کل قوا صورت می‌گیرد، ادامه دادند:‌ خدمات بزرگی که همکاران شما در همه‌ی عرصه‌های دفاعی کشور انجام می‌دهند؛ و خود را سرباز آقا امام زمان ارواحنا له الفداء می‌دانند، موجب رُعب، وحشت و سرافکندگی دشمنان اسلام و کشور عزیزمان شده است.

حضرت آیت الله صافی با اشاره به قدرت ایمان در پیشبرد اهداف دفاعی جمهوری اسلامی اظهار داشتند: مهمترین عامل برتری سپاهیان اسلام، نیروی ایمان و معنویت بالای آنهاست و قدرت روحی رزمندگان اسلام بالاترین سلاح آنهاست.

ایشان در بخش دیگری از سخنان خود به اوضاع نامطلوب اقتصادی مردم اشاره داشتند و افزودند: امروز با اینکه اوضاع اقتصادی مردم ما خوب نیست، ولیکن این مردم شریف، همیشه در صحنه هستند. حضور مردم در صحنه موجب دلگرمی نیروهای مسلح ما بوده و باید مسئولین این حضور مردم را مغتنم شمرده و ببیش از پیش به وظیفه خودشان در انجام خدمت به مردم عمل نمایند.

این مرجع تقلید در پایان گفتند:‌ من همیشه برای سربلندی کشور عزیزمان و عزت مسلمانان دعا میکنم و قدردان همه کسانی هستم که به این مملکت با اخلاص و نیت پاک خدمت می‌نمایند.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس های صفحه وب و آدرس های ایمیل به طور خودکار به پیوند تبدیل می شوند.