دوشنبه ۱۶ تير ۱۳۹۹ /۱۵ ذو القعدة ۱۴۴۱

مسیر

پیام تبریک رئیس دفتر تبلیغات اسلامی به دکتر قالیباف:
رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در پیامی با تبریک انتخاب محمدباقر قالیباف به سمت ریاست مجلس شورای اسلامی،تاکید کرد:حرکت جهادی توأم باصمیمیت و هم‌افزایی نهادهای مختلف اجرایی،نظامی وتقنینی وقضایی چاره مشکلات کشور و خواسته رهبری معظم و ملّت ایران است.

به گزارش بلاغ به نقل از روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، در پی انتخاب محمدباقر قالیباف به سمت ریاست مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام والمسلمین احمد واعظی رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم پیام تبریکی صادر کرد.
متن پیام رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم به این شرح است:
برادر گرامی جناب آقای دکتر محمدباقر قالیباف«زیدعزه»
رئیس محترم مجلس شورای اسلامی
سلام علیکم
تشکیل مجلس یازدهم و انتخاب شایسته جنابعالی به ریاست آن را تبریک عرض نموده و از خداوند متعال توفیق روزافزون شما و نمایندگان محترم را در خدمت به مردم و نظام اسلامی خواهانم.
فضای همدلانه به وجود آمده در میان قوا و بخش‌های مختلف حاکمیت در مقابله با پی‌آمدهای ویروس کرونا در چند ماهه أخیر و دستاوردهای امیدبخش آن بر همگان روشن ساخت که حرکت جهادی توأم با صمیمیت و هم‌افزایی نهادهای مختلف اجرایی ، نظامی و تقنینی و قضایی چاره مشکلات کشور و خواسته رهبری معظم و ملّت شریف ایران است.
دفتر تبلیغات اسلامی به ویژه بخش‌های علمی و پژوهشی آن در دانشگاه باقرالعلوم(ع) و پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی آمادگی خود را جهت همکاری با مجلس محترم و مرکز پژوهش‌های آن در جهت کمک به ایفای نقش خطیر جنابعالی و همکاران تلاش‌گر اعلام می‌دارد.
احمد واعظی
رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم