چهارشنبه ۸ تير ۱۴۰۱ /۲۹ ذو القعدة ۱۴۴۳

مسیر

به همت مرکز آموزش های کاربردی دفتر تبلیغات اسلامی؛
مرکز آموزش های کاربردی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با همکاری ستاد مبارزه با مواد مخدر "کارگاه مجازی پیشگیری از اعتیاد و سالم سازی جامعه" را برگزار می کند.

به گزارش خبرنگار بلاغ، مرکز آموزش های کاربردی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم  با همکاری ستاد مبارزه با مواد مخدر "کارگاه مجازی پیشگیری از اعتیاد و سالم سازی جامعه" را برگزار می کند.

گفتنی است این کارگاه آموزشی بصورت مجازی (آفلاین) و با حضور اساتیدی چون؛ دکتر هومان نارنجی ها پزشک و درمانگر اعتیاد و دکتر داود میرزایی مقدم جامعه شناس و پژوهشگر حوزه اعتیاد، از تاریخ ۱۶ لغایت ۲۳ مرداد ماه سال جاری برگزار می گردد.

از عناوین و سرفصل های این کارگاه آموزشی می توان به؛ مبانی و جنبه های زیستی _شناختی مصرف مواد، طبقه بندی انواع مواد و تبیین مواد مخدر و محرک پر مصرف (تریاک و گل)، عوارض و پیامدهای مصرف مواد، مبانی و اصول پیشگیری (استراتژی ها و اصول پیشگیری اولیه) و ایفای نقش موثری و فعال مبلغین و مبلغات به عنوان مراجع اجتماعی در امر پیشگیری اولیه از اعتیاد و سلامت اجتماعی پایدار، اشاره نمود.

همچنین در پایان نشست ها به منتخبین دوره جوایزی نقدی به شرح ذیل اهدا خواهد شد؛

اهدای جوایز نقدی به ۲۱۰ نفر
۱۰ نفر اول به هر نفر ۵۰۰ هزار تومان
۵۰ نفر دوم به هر نفر ۳۰۰ هزارتومان
۱۵۰ نفر سوم هر نفر ۲۰۰ هزار تومان

علاقمندان جهت شرکت در این نشست ها می توانند از تاریخ ۱۲ لغایت ۱۵ مرداد ماه ۱۴۰۰ با مراجعه به آدرس اینترنتی el.balagh.ir اقدام به ثبت نام نمایند.

pysh-thbt-nm_4_0.jpg

bry-khbr_0.jpg

نظرات

سلام خوب است
ارتباط در ایتا