يكشنبه ۳ مهر ۱۴۰۱ /۲۸ صفر ۱۴۴۴

مسیر

حجت الاسلام خوئینی خبر داد؛
مدیر گروه تبلیغی رشد اظهار داشت: پیرو تاکید رهبر معظم انقلاب در خصوص همکاری تمامی نهادها در روند کاهش شیوع ویروس کرونا در موج پنجم، گروه تبلیغی رشد با تمام توان وارد میدان شده است و تا ریشه کن شدن این ویروس در کنار کادر درمان و مردم عزیز خواهد ماند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بلاغ، حجت الاسلام حسنعلی خوئینی مدیرگروه تبلیغی رشد از گروه های ثبت شده در معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی در گفت و گویی با خبرنگار ما از حضور فعال اعضای این گروه در بیمارستان های کرونایی شهر قم خبر داد.

حجت الاسلام خوئینی اظهار داشت: پیرو تاکید رهبر معظم انقلاب در خصوص همکاری تمامی نهادها در روند کاهش شیوع ویروس کرونا در موج پنجم، گروه تبلیغی رشد با تمام توان وارد میدان شده است و تا ریشه کن شدن این ویروس در کنار کادر درمان و مردم عزیز خواهد ماند. 

وی در ادامه به موضوع ایام تبلیغی دهه اول ماه محرم سال جاری اشاره کرد و افزود: فعالیت های جهادی در بیمارستان های کرونایی شهر قم از روز اول ماه محرم الحرام ۱۴۰۰ با حضور طلاب و جهادگران توانمند در این عرصه شروع شده و ادامه خواهد داشت.

999999.jpg

مدیرگروه تبلیغی رشد بیان کرد: در این موسم تبلیغی بیش از ۲۰۰ نفر از طلاب و جهادگران حضور پیدا کرده که با آرامش بخشی و امید دهی به بیماران کرونایی و همچنین توزیع آبمیوه و آش به آنان در پی کاستن از خستگی های کادر درمان می باشند.

حجت الاسلام خوئینی گفت: علاوه بر همکاری های شبانه روزی با کادر درمان، در فرصت و مکان های مناسب مبلغان این گروه اقدام به خواندن روضه حضرت سیدالشهداء نیز می کنند تا بدین وسیله بیماران کرونایی و کادر درمان نیز از فیض حضور در عزاداری های حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام بهره مند گردند.

99999999.jpg

مدیرگروه تبلیغی رشد در پایان این گفتگو اظهار داشت: از همه طلاب و مبلغان گرامی توانمند دعوت می شود در صورت تمایل به حضور در این حرکت جهادی مشخصات؛ نام و نام خانوادگی و کدملی و نام پدر را به شماره  ۰۹۱۲۱۵۲۴۳۰۰   پیامک فرمائید تا با حضور در این حرکت جهادی وفاداری خود را به نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم عزیز کشورمان بار دیگر ثابت نمایند.

ارتباط در ایتا