سه شنبه ۵ مرداد ۱۴۰۰ /۱۷ ذو الحجة ۱۴۴۲

مسیر

در نشست بررسی اندیشه های سیاسی آیت الله آصفی بیان شد؛
نشست بررسی اندیشه های سیاسی آیت الله آصفی دیشب(سه شنبه) در مرکز همایش های دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم برگزار شد.
حجت الاسلام روستا آزاد

حجت الاسلام روستاآزاد معاون فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در این نشست با تأکید بر امتیاز برگزاری کنگره بزرگداشت آثار و اندیشه های علامه آصفی به دیگر بزرگداشتها به دلیل در قید حیات بودن آیت الله آصفی گفت : این اولین کنگره ای است که دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم برای شخصیتی که در قید حیات است کنگره بزرگداشت برگزار می کند وهمین بحث تنوع فعالیت کنگره بزرگداشت آیت الله آصفی را بیشتر کرده است.
وی ادامه داد : آثار ایشان به فارسی و عربی و همچنین نشاطات اجتماعی آیت الله آصفی چه در عراق و چه در ایران و نقشهای گوناگونی که همین اکنون اجرا می کنند از امتیازات این کنگره است.
معاون فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم از برگزاری این کنگره در اوایل مهرماه سال جاری خبر داد و گفت : بعد از برپایی کنگره در قم ، دومین نشست در نجف اشرف برپا خواهد شد.
وی در پایان از محققین فعال در امور مقدماتی کنگره بزرگداشت آثار و اندیشه های آیت الله آصفی تقدیر و تشکر کرد و افزود : مرکز احیای تراث پژوهشگاه دفتر تبلیغات اسلامی بخش اصلی و فعالیتهای علمی را بر عهده دارند که آثار فارسی وعربی آیت الله آصفی را در ۲۰ جلد آماده ارائه در کنگره کرده اند./*

ارتباط در ایتا