پنجشنبه ۷ مهر ۱۴۰۱ /۳ ربيع الأول ۱۴۴۴

مسیر

سرپرست اداره اعزام مبلغان و گروه های تبلیغ عمومی خبر داد:
سرپرست اداره اعزام مبلغان و گروه های تبلیغ عمومی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم از اعزام ۱۳۰ گروه تبلیغ عمومی و ۱۷۰۰ مبلغ طی ایام فاطمیه و هفته بصیرت به نقاط مختلف کشور خبرداد.

به گزارش خبرنگار بلاغ، حجت الاسلام مهدی کریم زاد سرپرست اداره اعزام مبلغان و گروه های تبلیغ عمومی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم از اعزام ۱۳۰ گروه تبلیغ عمومی و ۱۷۰۰ مبلغ طی ایام فاطمیه و هفته بصیرت به نقاط مختلف کشور خبرداد.

حجت الاسلام کریم زاد با اشاره به تقارن ایام فاطمیه امسال با هفته بصیرت و سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی اظهار کرد: بدلیل این مناسبت ها برنامه ها و فعالیت های گروه های تبلیغ عمومی حول محور مباحث بصیرت فاطمی و مواسات و همدلی در سیره شهدا بود.

وی در ادامه افزود: در راستای تلاش در جهت رفع آسیب های احصا شده هر منطقه که پیش از اعزام مدیران گروه های تبلیغی نسبت به آن مطلع بودند بیش از ۱۳۰ گروه تبلیغ عمومی و ۱۷۰۰ مبلغ از حوزه علمیه قم با رویکرد تبیین معارف فاطمی و بصیرت افزایی در نقاط مختلف کشور مشغول فعالیت مقدس تبلیغ شدند.

سرپرست اداره اعزام مبلغان و گروه های تبلیغ عمومی بیان کرد: مبلغان با محور وحدت و مواسات  تلاش می کنند که تا فعالیت های آنها منجر به افزایش بصیرت در حوزه معارف قرآن و اهل بیت (ع) شود.

ارتباط در ایتا