رئیس گروه تولید محتوا خبر داد؛

کتاب "اخلاق و معنویت در مکتب شهید سلیمانی" منتشر شد

تاریخ انتشار:
رئیس گروه تولید محتوا معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم از انتشار کتاب "اخلاق و معنویت در مکتب شهید سلیمانی" خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بلاغ، حجت الاسلام والمسلمین مصطفی آزادیان، رئیس گروه تولید محتوا معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در گفتگو با خبرنگار ما از انتشار کتاب "اخلاق و معنویت در مکتب شهید سلیمانی" خبر داد.

حجت الاسلام والمسلمین آزادیان اظهار داشت: به منظور آشنایی هر چه بیشتر اساتید، دانشجویان، طلاب و مبلغان فرهیخته با مکتب شهید سلیمانی کتاب "اخلاق و معنویت در مکتب شهید سلیمانی" منتشر شده است.

وی در ادامه افزود: این اثر در قالب ده گفتار توسط جمعی از نویسندگان توانمند در گروه تولید محتوای معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم به رشته تحریر درآمده است.

رئیس گروه تولید محتوا بیان کرد: پنج گفتار نخست کتاب "اخلاق و معنویت در مکتب شهید سلیمانی" به مباحث معنویت می پردازد که شامل موضوعاتی چون: تزکیه و تهذیب نفس، اخلاص، توکل، عبادت و عشق به خدا و دلدادگی به ساحت مقدس اهل بیت علیهم السلام می شود.

حجت الاسلام والمسلمین آزادیان گفت: در گفتارهای ششم تا دهم این اثر، به موضوعات اخلاقی همچون: ساده زیستی، تواضع و فروتنی، ایثار و فداکاری، احسان و خدمت به مردم، و عدالت اجتماعی اشاره شده است.

وی در پایان گفت: علاقمندان جهت تهیه کتاب می توانند به صورت حضوری از فروشگاه بوستان کتاب واقع در قم چهارراه شهدا و یا به صورت مجازی با مراجعه به سایت بوستان کتاب به نشانی bustaneketab.ir این اثر را خریداری نمایند.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس های صفحه وب و آدرس های ایمیل به طور خودکار به پیوند تبدیل می شوند.