بیانیه دفتر تبلیغات اسلامی به مناسبت یوم الله 22 بهمن

تاریخ انتشار:
دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با صدور بیانیه ای، مردم را به برپایی مراسم سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و شرکت در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کرد.
22 بهمن

به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی، متن این بیانیه بدین شرح است:
ان الله لا یغیر ما بقوم حتی یغیروا ما بانفسهم
پیروزی انقلاب اسلامی ایران، انفجار نور در جهان ظلمانی مستکبران بود. ملت خداجو، عدالت‌خواه، استقلال‌طلب و استکبار ستیز ایران اسلامی در این انقلاب شکوهمند، با لبیک به مقتدا و رهبر خویش، کاخ ستم و جور وابسته به اجانب را درهم شکست و حکومتی بر پایه احکام اسلامی و رهبری ولایت مطلقه فقیه را بنا نهاد.
ایام الله دهه فجر یادآور فداکاریها، رشادتها و جانفشانی های ملتی است که با پیروی از اسلام و آرمانهای رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره)، رژیم استبدادی پهلوی را ساقط و نظام جمهوری اسلامی را در این آب و خاک مستقر نمود.
انقلاب اسلامی ملت ایران همه ارزش‌های اسلامی رادر جهان امروز که تشنه معنویت و عدالت بود زنده کرد و به اسلام و مسلمانان هویت جدیدی داد و ملت ایران را الگویی تمام عیار برای عدالت خواهان و مستضعفان  دنیا نمود و اکنون به برکت انقلاب اسلامی، وعده الهی حضرت امام(ره ) مبنی بر پیروزی ملت‌های مظلوم و مستضعف بر دولتمردان مستبد، مرتجع و وابسته منطقه در حال تحقق می‌باشد.
اینک پیروزی انقلاب اسلامی و استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ولایت فقیه و سی و شش سال پایداری و مقاومت و ایستادگی غیورمردان، شیرزنان ایران اسلامی در مقابل زیاده‌خواهی‌ها، طمع‌ورزی‌ها، دست‌‌اندازی‌ها و چپاول دارایی‌های مسلمانان و اندیشه‌های ناب اسلامی توسط نظام سلطه، سیلی سختی بود که نظام اسلامی به صورت سلطه‌گران نواخت و حال این دشمنان زبون و زخم‌خورده انقلاب اسلامی با درماندگی هرچه تمام‌تر به تحریم‌های سخت اقتصادی یک‌جانبه علیه ایران اسلامی دست زده که این بار نیز با وحدت و اتحاد مردم و مسئولان و پیروی از منویات وحدت‌بخش مقام معظم رهبری؛ با پاسخ قاطع، کوبنده، حماسی، فراموش‌نشدنی و اقدام هوشمندانه ملت با بصیرت ایران اسلامی مواجه خواهند شد و ضربه محکمی از نمایش حماسۀ حضور و اقتدار ملی ایرانیان غیور در راهپیمایی دشمن‌شکن 22 بهمن نیز خواهند خورد.
دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم به عنوان اولین نهاد انقلابی، فرهنگی و تبلیغی پس از پیروزی انقلاب اسلامی، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره حضرت امام خمینی(ره) و شهدای گرانقدر قیام عاشورائی ملت مسلمان ایران، همگام با ملت فهیم ایران، با ارزش‌ها و اهداف والای نظام مقدس جمهوری اسلامی تجدید عهد کرده و بیعت خود را با رهبر و مقتدای خویش تازه می‌کند و امیدوار است الهام بخشی انقلاب حق طلبانه ملت ایران در حماسه 22 بهمن، عزم ملت‌های مظلوم و مستضعف جهان را برای اهتزاز پرچم اسلام در سراسر گیتی جزم‌تر سازد.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس های صفحه وب و آدرس های ایمیل به طور خودکار به پیوند تبدیل می شوند.