مدیر گروه تبلیغی جهادی رشد؛

بی تکلّف در کنار نوجوانان خواهیم بود

تاریخ انتشار:
مدیرگروه تبلیغی رشد: اجرای برنامه برای کودکان و نوجوانان از فعالیت های تبلیغ مهم این گروه بوده که مورد استقبال کودکان و نوجوان قرار گرفته است، گروه تبلیغی رشد در نظر دارد با حضور بدون تکلف در کنار نوجوانان این گونه برنامه ها را به صورت مستمر پیگیری نماید.
بی تکلّف در کنار نوجوانان خواهیم بود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بلاغ، حجت الاسلام حسنعلی خوئینی مدیرگروه تبلیغی رشد از گروه های ثبت شده در معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی در گفت و گویی با خبرنگار ما از فعالیت های فرهنگی تبلیغی این گروه درایام ماه مبارک رمضان سال جاری خبر داد و گفت: فعالیت های گروه تبلیغ رشد در کف میدان و با حضور و همکاری عموم مردم صورت می گیرد و این همیاری و همکاری مردم را قدر می دانیم.

حجت الاسلام خوئینی در ادامه افزود: برگزاری مراسم جز خوانی قرآن کریم در بوستان های قم ازجمله فعالیت های گروه تبلیغی رشد بوده که این فعالیت در غروب های ماه مبارک رمضان حوالی ساعت ۱۸ در حال برگزاری می باشد و در کنار مراسم قرآن خوانی بحث مشاوره، تفسیر مختصر آیات، فعالیت های مفرّح کودک و نوجوان و همچنین برگزاری حلقه های معرفت صورت می پذیرد.

999999.jpg

مدیرگروه تبلیغی رشد بیان کرد: برگزاری مراسم احیا شب قدر در ۲ بوستان منطقه نیروگاه و افطاری ساده از دیگر برنامه های گروه تبلیغی جهادی رشد می باشد که با همکاری بی دریغ معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اجرا شده است.

وی در ادامه افزود: پیگیری طرح دختران فاطمی که در نقاط مختلف شهر در حال اجرا می باشد در ماه مبارک رمضان با یک ابتکار جدید، پدران و دختران فاطمی به جشن دعوت شدند که این مراسم با حضور بیش از ۱۰۰۰ پدر و دختر برگزار گردید.

99999.jpg

حجت الاسلام خوئینی گفت: حضور مبلغان گروه تبلیغی رشد، در مجتمع ها و بوستان ها و برگزاری فعالیت های تبلیغی و اجرای برنامه برای کودکان و نوجوانان از فعالیت های تبلیغ مهم این گروه بوده که مورد استقبال کودکان و نوجوان قرار گرفته است، گروه تبلیغی رشد در نظر دارد با حضور بدون تکلف در کنار نوجوانان این گونه برنامه ها را به صورت مستمر پیگیری نماید.

999.jpg

مدیرگروه تبلیغی رشد اظهار داشت: برگزاری مراسمات خانگی و جلسات با موضوع خانواده و جمعیت، برگزاری مراسم نماز جماعت در مدارس حاشیه شهر مقدس قم و رفع مشکلات نیازمندان اعم از تعمیر منزل، خرید لوازم ضروری  و سرکشی و استماع مشکلات آنها از دیگر فعالیت های گروه تبلیغی جهادی رشد در ماه مبارک رمضان بوده است.

99_3.jpg

دیدگاه‌ها

علیرضا 10:54 - 1401/02/15

واقعا گروه عالی است

محمد علی 10:54 - 1401/02/15

خوب است

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس های صفحه وب و آدرس های ایمیل به طور خودکار به پیوند تبدیل می شوند.