پنجشنبه ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ /۱۳ محرم ۱۴۴۴

مسیر

رئیس اداره اعزام مبلغان و گروه های تبلیغ عمومی از برگزاری مسابقه «لبیک یا اقصی» بین مبلغان اعزامی ماه مبارک رمضان به مناسبت روز قدس خبر داد و گفت: در این مسابقه مبلغان، تصاویر مردم مناطق تبلیغی خود را در راهپیمایی روز قدس به تصویر کشیدند.

به گزارش خبرنگار بلاغ، حجت الاسلام والمسلمین مهدی کریم زاد رئیس اداره اعزام مبلغان و گروه های تبلیغ عمومی دفتر تبلیغات اسلامی، در گفتگویی از برگزاری مسابقه «لبیک یا اقصی» به مناسبت روز قدس خبر داد و گفت: در این مسابقه که بین مبلغان اعزامی ماه مبارک رمضان دفتر تبلیغات اسلامی برگزار شد، بیش از ۵۰۰ مبلغ از شرکت عموم مردم مناطق تبلیغی خود در راهپیمایی روز قدس تصاویر متعددی ارسال کردند.

رئیس اداره اعزام مبلغان و گروه های تبلیغ عمومی با اشاره به اهمیت روز قدس در جهان اسلام و حمایت از مستضعفین افزود: سال جاری با توجه به کمتر شدن محدودیت های سال های قبل نیاز بود تا حضور پر شور مردمی که در سال های قبل بود، بار دیگر احیا شود. به همین منظور مبلغان دفتر تبلیغات اسلامی در مناطق تبلیغی خود ضمن تشویق مردم و تبیین حضور ایشان در راهپیمایی روز قدس از فعالیت های خود گزارش تصویری ارسال کردند.

وی ادامه داد: در این مسابقه نزدیک به ۱۰۰۰ تصویر ارسال گردید که پس از ارزیابی به برگزیدگان امتیازهای تشویقی در گزارش نهایی اعزام ماه مبارک رمضان لحاظ خواهد شد.

ارتباط در ایتا