چهارشنبه ۶ مهر ۱۴۰۱ /۲ ربيع الأول ۱۴۴۴

مسیر

رئیس اداره امور تبلیغ نخبگان معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی، درگذشت مرحوم حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ محمدعلی خزائلی از اساتید سطوح عالیه حوزه علمیه قم و مبلغ نخبه دفتر تبلیغات اسلامی را تسلیت گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بلاغ، حجت الاسلام و المسلمین علی عباس زاده رئیس اداره امور تبلیغ نخبگان معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی با صدور پیامی درگذشت مرحوم حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ محمدعلی خزائلی از اساتید سطوح عالیه حوزه علمیه قم و مبلغ نخبه دفتر تبلیغات اسلامی را تسلیت گفت.

متن پیام رئیس اداره امور تبلیغ نخبگان معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی:

بسم الله الرحمن الرحیم
انالله وانا الیه راجعون
إِذَا مَاتَ الْعَالِمُ ثُلِمَ فِي الْإِسْلَامِ ثُلْمَةٌ لَا يَسُدُّهَا شَيْءٌ إِلَى يَوْمِ الْقِيَامَةِ

درگذشت عالم پارسا وفقیه عالی قدرمرحوم آیت الله محمدعلی خزائلی را به پیشگاه امام عصر(ع) و بیت معظم له و اخوی بزرگوارشان آیت الله استاد حسنعلی خزائلی تسلیت عرض نموده و برای روح مطهر ایشان علو درجات و برای بازماندگان آن مرحوم صبر و شکیبایی از حضرت حق جلّ و علا مسئلت داریم.

بی تردید خدمات ارزنده علمی ایشان در کرسی تدریس در سطوح عالی و خارج حوزه، تألیف کتب و مقالات ارزشمند علمی و حضور چشمگیر در سنگر تبلیغ دین و مرزبانی از مکتب نورانی اهل بیت (ع) ذخیره و توشه ای است درخشان در کارنامه حیات با برکت معظم له.

از خداوند متعال برای ایشان علو درجات و حشر با ائمه هدی(ع) و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسئلت می نمائیم.

ارتباط در ایتا