مسیر

نسخه چاپ
مادر پاکی ها
با هدف تبیین روشن زندگانی حضرت فاطمه(س)
همزمان با ایام شهادت یگانه دخت پیامبر اعظم(ص) مرکز ملی پاسخگوئی به سؤالات دینی اقدام به تولید نرم‌افزار«مادر پاکی‌ها» کرد. این نرم‌افزار به بررسی شخصیت، منزلت و وقایع زندگی حضرت صدیقه طاهره سلام الله علیها می‌پردازد.

به گزارش خبرنگار بلاغ،حجت‌الاسلام والمسلمین علی مخدوم، رئیس مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی با تاکید بر رسالت دینمداران در پاسخگویی به سؤالات و شبهات دینی، این رسالت را یکی از سنت‌های ماندگار رسول گرامی اسلام(ص) و اهل بیت عصمت و طهارت(ع) دانست که شایسته است سرلوحه توجه عالمان و مبلغان دینی قرار گیرد.

او گفت: این مرکز با هدف آشنایی محققان و دوست‌داران اهل بیت علیهم‌السلام با سؤالات و شبهات پیرامون زندگانی حضرت زهراء(س) به عنوان الگوی مورد احترام همه مسلمانان، اقدام به ارائه نرم افزار کرده است.

رئیس مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی اضافه کرد: این مجموعه درصدد تبیین روشنی از زندگانی فردی، اجتماعی و دینی آن حضرت در قالب پاسخ به پرسش‌هایی است که از بین مراجعات مخاطبان این مرکز، برگزیده شده است.

او ادامه داد: این نرم افزار مشتمل بر ۱۹۱ پرسش و پاسخ در موضوعاتی چون زندگانی حضرت زهرا (س)، سیره و سنت، ویژگی و فضایل و سایر مباحث زندگانی آن حضرت بوده که توسط کارشناسان این مرکز تهیه شده است.

نرم‌افزار «مادر پاکی‌ها» در دو قالب (فرمت) با امکان نمایش، جستجو در پرسش و پاسخ ارائه شده است. جهت استفاده در رایانه (ویندوز) و تلفن همراه (اندروید) از طریق سایت مرکز ملی پاسخگوئی به سوالات دینی به آدرس www.pasokhgoo.ir برای علاقه مندان قابل دانلود است.

دریافت نرم افزار