چهارشنبه ۸ تير ۱۴۰۱ /۲۹ ذو القعدة ۱۴۴۳

مسیر

حجت الاسلام موسوی خبر داد؛
حجت الاسلام والمسلمین موسوی گفت: دفتر تبلیغات اسلامی جهت غنا بخشی به عزاداری در ایام فاطمیه و تبلیغ سبک زندگی فاطمی, اقدام به اعزام مبلغان در این ایام کرد است.
موسوی

حجت الاسلام سید غلام عباس موسوی مدیر کل امور تبلیغی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در گفتگو با خبرنگار بلاغ, با اشاره به اعزام مبلغان در ایام فاطمیه گفت: دفتر تبلیغات اسلامی جهت غنا بخشی به عزاداری در ایام فاطمیه و تبلیغ سبک زندگی فاطمی, اقدام به اعزام مبلغان در این ایام کرد است.

وی در خصوص اهمیت فعالیت مبلغان در این ایام به دلیل تلاقی با موسم نوروز خاطر نشان کرد: به دلیل مصادف شدن ایام فاطمیه با موسم نوروز مبلغان وظایف مهمی از جمله؛ نظارت بر عزاداری ها, آشنایی مردم با سیره حضرت فاطمه(س), فعال نمودن اماکن مذهبی و استفاده از فرصت دید وبازدیدها در این ایام دارند که در جهت راهبرد مقاصد دینی از اهمیت فراوانی برخوردار است.

حجت الاسلام موسوی در پایان افزود: سامانه سمتا از ۲۱ اسفند ماه برای ثبت نام داوطلبین باز می شود وبنا داریم انشاء الله حدود ۱۰۰۰ نفر از مبلغان را در این ایام به مدت ۴ روز از ۳ الی ۶ فروردین به مناطق مختلف اعزام کنیم.

ارتباط در ایتا