رفتن به محتوای اصلی
مدیر کل صدا و سیمای قم؛

تبلیغ کار خیر، ترویج ارزشهای اسلامی است

تاریخ انتشار:
مدیر کل صدا و سیمای قم گفت: هر کاری که بخواهیم ماندگار شود باید آن را رسانه ای و تبلیغ کنیم و باید بدانیم که اقدامات رسانه ای خودنمایی نیست و تبلیغ کار خیر ترویج ارزش های اسلامی است.
حجت الاسلام محمد لطفی‌نیاسر

به گزارش بلاغ به نقل از حوزه، حجت الاسلام محمد لطفی‌نیاسر در نشستی با مسئولان برگزاری اردوهای راهیان نور و جهادی  اظهار داشت: ارتباط رسانه ای بین صدا و سیما و سپاه می تواند بسیار تاثیر گذار و مفید فایده باشد و ما را به آن هدفی که داریم نزدیکتر نماید.

وی با بیان اینکه دشمن می خواهد القا کند که جوانان نسل سوم و چهارم ما از انقلاب جدا شده اند گفت: بر اساس آمار اعلام شده بیش از 70 درصد از جمعیتی که در اردوهای جهادی و کاروانهای راهیان نور حضور دارند جوانان و نوجوانان هستند که جا پای شهدا می گذارند و مطمئن هستند از این کار امری خالص تر برای رسیدن به اهداف امام راحل و اسلام ناب محمدی نیست.

مدیر کل صدا و سیمای قم  با اشاره به حضور اقشار مختلف بسیجیان در اردوهای جهادی افزود: موضوع قابل تامل دیگر حضور نخبگان جامعه در اردوهای جهادی می باشد، چرا که دانشجویان، حوزویان و مسئولین و مدیران عالی رتبه در این برنامه حضور پیدا می کنند و به خدمت رسانی به محرومان جامعه می پردازند که برخود واجب می دانیم که این تلاشهای خالصانه را به نحو احسن منعکس نماییم.

حجت الاسلام لطفی نیاسر یادآور شد: هر کاری که بخواهیم ماندگار شود باید آن را رسانه ای و تبلیغ کنیم و باید بدانیم که اقدامات رسانه ای خودنمایی نیست و تبلیغ کار خیر ترویج ارزش های اسلامی است.

جانشین مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان قم نیز در این نشست گفت: سپاه فقط ماموریت نظامی ندارد و در تمامی عرصه های فرهنگی و اجتماعی که وارد شده موفق بوده است.

حجت الاسلام احمد ولی زاده ادامه داد: انقلاب اسلامی موجودی زنده و در حال حرکت و پیشرفت می باشد و ماموریت سپاه دفاع از هویت انقلاب و دستاوردهای آن می باشد.

وی اظهار کرد: توانمندی های عظیمی در سپاه وجود دارد و خدمات و اقدامات بسیار موثر و مفیدی صورت می گیرد که باید با همکاری رسانه ها و به خصوص رسانه ملی این فعالیت ها به خوبی انعکاس داده شود.

معاون روابط عمومی و انتشارات سپاه استان قم نیز در این نشست ضمن تقدیر از تعامل گسترده صدا و سیما با سپاه اظهار داشت: سپاه آمادگی کامل نسبت به اعزام گرو های رسانه ای به منظور تولید خبر، گزارش خبری، مستند و نماهنگ به مناطق عملیاتی جنوب و اردو های جهادی را دارد.

جانشین فرماندهی سپاه امام علی بن ابی طالب(ع) در ادامه این دیدار، به تبیین اهمیت اردوهای جهادی و راهیان نور پرداخت و گفت: اعزام کاروانهای راهیان نور و جهادی رزمایش عظیم فرهنگی و بسیار پرخیر و برکت است که لازم است این روحیه حفظ شود.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس های صفحه وب و آدرس های ایمیل به طور خودکار به پیوند تبدیل می شوند.