شنبه ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ /۱۵ محرم ۱۴۴۴

مسیر

مدیر عامل شرکت آبفای استان قم در دیدار با حجت الاسلام روستا آزاد:
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم در دیدار با حجت الاسلام والمسلمین روستا آزاد گفت: مبلغان تاثیر گذاری مهمی در صرفه جویی آب بین مردم دارند.
توکلی بینا و روستا آزاد

به گزارش خبرنگار بلاغ, مهندس عبدالحمید توکلی بینا مدیر عامل شرکت آبفای استان قم در دیدار با حجت الاسلام والمسلمین روستا آزاد معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، با اشاره به اهمیت فرهنگ سازی در مصرف آب گفت: مبلغان مهمترین اثر گذاری را در صرفه جویی آب دارند و ما برنامه مثبتی در خصوص تبلیغ روحانیون در این زمینه داریم.

توکلی در ادامه افزود: به دلیل محوریت قم در بحث تبلیغ، نیازمند برگزاری جلسه توجیهی با مبلغان هستیم تا بتوانیم با هماهنگی و همکاری مبلغان روند مثبتی در تاثیر گذاری و فرهنگ سازی الگوی مصرف آب داشته باشیم.

حجت الاسلام والمسلمین روستا آزاد با تشکر از توجه مهندس توکلی بینا،در خصوص الگوی مصرف آب و نیز تبلیغ و فرهنگ سازی آن گفت: بحث ذخایر آبی در کشور ایران طبق آمارها در مرز بحران قرار دارد وعقل حکم می کند تدابیر لازم در خصوص بهینه سازی مصرف آب از سوی تمامی نهاد های مرتبط, با جدیت دنبال شود.

معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، با اشاره به اهمیت این همکاری در بحث تبلیغی اظهار داشت: این همراهی و همکاری بین دفتر تبلیغات و شرکت آبفا بسیار ضروری و لازم است و نیازمند این هستیم تا مبلغان در جریان این مساله قرار بگیرند تا با همکاری وفعالیت روحانیون اعزامی به مناطق مختلف, سبب ترویج الگوی صحیح مصرف بین مردم بشود.

در پایان این جلسه دو طرف آمادگی و تمایل خود را برای امضای تفاهم نامه همکاری در خصوص "فرهنگ سازی مصرف بهینه آب" ابراز داشتند.

ارتباط در ایتا