چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸ /۲ رجب ۱۴۴۱

مسیر

نسخه چاپ
جلسه هماهنگی بخش فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی با حضور مدیران فرهنگی و تبلیغی شعب دفتر تبلیغات اسلامی در تهران برگزار شد
امور شعب

به گزارش خبرنگار بلاغ تهران، جلسه هماهنگی بخش فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی این هفته در اردوگاه شهید چمران با حضور معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات و مدیران فرهنگی و تبلیغی شعب دفتر تبلیغات برگزار شد.

در این جلسه مدیران شعب دفتر تبلیغات اسلامی به ارائه گزارش عملکرد فرهنگی و تبلیغی شعب و نمایندگی های خود پرداختند.

حجت الاسلام والمسلمین سعید روستاآزاد معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات با تسلیت ایام فاطمیه اظهار کرد: دفتر تبلیغات اسلامی در مسیر توسعه خود به خلأهایی در جامعه برخورد کرده است و خود را موظف به پرد کردن این خلأها دانسته است و تلاش می کند تا با راهکارهای کارشناسی شده این خلاء  ها را به فرصت تبدیل کند.

در ادامه حجت الاسلام صافی مدیر فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت : امسال از این شعبه بیش از ۲۴۰۰مبلغ و ۹۰۰ مبلغه در مناسبتهای مختلف به ۲۰ استان کشور اعزام شده اند.

وی افزود : اعزام مبلغان تخصصی نیز در رشته های در زمینه خانواده و تربیت، کلام و پاسخگویی به شبهات، کودک و نوجوان، مشاوره دینی از دیگر فعالیتهای دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان بوده است.

سپس  حجت الاسلام عیسی نژاد مدیر فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی از اعزام بیش از ۴۰۰ مبلغ متخصص به زندانها و مناطق مشترک استان خراسان رضوی و استان های همجوار خبر داد.

وی به فعالیتهای گروه های تبلیغی در استان خراسان رضوی اشاره کرد و گفت : بیش از ۱۲ گروه تبلیغی در این شعبه دفتر تبلیغات اسلامی فعالیت دارند و در مناسبتهای مختلف مبلغان و بشیران از بین این گروه های برای تبلیغ اعزام می شوند.

حجت الاسلام تیموری مدیر فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق نیز با اعلام خبر اعزام بیش از ۵۶۰مبلغ در مناسبتهای مختلف به شهرهای جنوب شرقی کشور گفت : امسال از سوی دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق ۴۵۰ گفتمان دینی در حوزه ها، مدارس دانشگاه ها و مساجد اهل سنت، زندانها، مراکز و کمپ های ترک اعتیاد برگزار شد.

در پایان حجت الاسلام میر رفیع تبار مدیر فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی تهران به  اهم فعالیتهای این دفتر پرداخت و گفت : امسال بیش از ۲۰۰ نفر از بشیران جوان به شهرهای استان تهران اعزام شدند.

وی ادامه داد : یکی از عمده فعالیتهای دفتر تبلیغات اسلامی تهران حمایت از گروه های تبلیغی است که امسال ۱۳ گروه تبلیغی با محوریت تبلیغ سبک زندگی اسلامی که عمدتا در مدارس فعالیت داشتند، از سوی دفتر تبلیغات تهران حمایت شدند.