رفتن به محتوای اصلی
مدیرکل تبلیغ عمومی تاکید کرد:

ایجاد کانون های عظیم حوزوی با تشکیل شورای هماهنگی گروه های تبلیغی استانی

تاریخ انتشار:
مدیرکل تبلیغ عمومی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی بیان کرد: با توجه به بیانات رهبر معظم انقلاب در خصوص اولویت های تبلیغ درحوزه، شوراهای هماهنگی گروه های تبلیغی استان ها در صورت تداوم و استمرار، نقش بسزایی در تشکیل کانون های عظیم حوزوی در عرصه تبلیغ خواهند داشت.
ایجاد کانون های عظیم حوزوی با تشکیل شورای هماهنگی گروه های تبلیغی استانی

به گزارش خبرنگار بلاغ، جلسه انتخاب هیئت رئیسه شورای هماهنگی گروه های تبلیغی استان قم، با حضور حجت الاسلام و المسلمین سید حامد شریعتمداری مدیرکل تبلیغ عمومی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی در سالن رضوان برگزار شد.

مدیرکل تبلیغ عمومی در ابتدای مطالب خود به جایگاه ویژه قم در کشور از نظر فرهنگی، نسبت به جدیت در حمایت گروه های تبلیغی در شهر استان قم اشاره کرد و اظهار داشت: بیشترین اعزام مبلغ در مناسبت اخیر به این استان تعلق گرفته است، قم به دلیل تنوع قالب و محیط های تبلیغی نزدیک به 50 گروه های تبلیغی در آن فعالیت دارند.

وی در ادامه با اشاره به اهداف قرارگاه 19دی در استان قم افزود: قرارگاه 19 دی با امکانات و ظرفیت های بسیاری که دارد می تواند بستر و زمینه را برای فعایت های تبلیغی و بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی را در جامعه برای مبلغان آماده کرده و این امر تلاش مدیران گروه های تبلیغی این استان را طلب می نماید.

حجت الاسلام و المسلمین شریعتمداری تصریح کرد: با توجه به بیانات رهبر معظم انقلاب در خصوص اولویت های تبلیغ درحوزه، شوراهای هماهنگی گروه های تبلیغی استان ها در صورت تداوم و استمرار، نقش بسزایی در تشکیل کانون های عظیم حوزوی در عرصه تبلیغ خواهند داشت.

گفتنی است در این جلسه انتخاب هیئت رئیسه شورای هماهنگی گروه های تبلیغی استان قم با سخنرانی نامزدهای انتخاباتی انجام پذیرفت و در نهایت حجت الاسلام سیدرضا قلمکاریان به عنوان رئیس و حجت الاسلام محمدباقر علیزاده به عنوان دبیر حائز اکثریت آرا شدند.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس های صفحه وب و آدرس های ایمیل به طور خودکار به پیوند تبدیل می شوند.