جمعه ۱۰ تير ۱۴۰۱ /۱ ذو الحجة ۱۴۴۳

مسیر

به همت اداره کل امور تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی؛
به همت اداره کل امور تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی همایش ویژه خواهران مبلغه ماه مبارک رمضان برگزار شد.
حوزه خواهران

به گزارش خبرنگار بلاغ،همایش ویژه خواهران مبلغه ماه مبارک رمضان به همت دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم برای اعزام خواهران مبلغه در ماه مبارک رمضان برگزار ‌شد.

این همایش بعد از ظهر یکشنبه ۲۴ خردادماه که در سالن همایش پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی با سخنرانی حجت الاسلام روستا آزاد معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم و لاله افتخاری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تشکیل شد.

بر اساس این گزارش در ابتدای این نشست خانم محقق منتظری سرپرست بانوان اداره دفتر تبلیغات با اشاره سخنان مقام معظم رهبری در خصوص تبلیغ گفت: تبلیغ باید به گونه‌ای باشد که گفتار مطابق با عمل باشد تا تاثیر فراوان داشته باشد و اثر بخشی بهتر و بیشتری در آن شکل بگیرد.

وی در ادامه با اشاره به اهمیت تبلیغ گفت: زندگی یک خواهر طلبه در مکان تبلیغی باید به گونه‌ای باشد که سبک زندگی اسلامی در آن به وضوح در انذار مردم دیده شود.

سرپرست بانوان اداره دفتر تبلیغات با بیان رفتار طلاب خواهر مبلغه افزود: طلاب خواهر باید به معنای واقعی کلمه مانند یک مبلغ عمل کنند تا مردم مجذوب دین شوند و از رفتار ما الگو بگیرند.

در ادامه این همایش خانم عذرا علوی نخبه تبلیغی با اشاره به ماه رجب و شعبان که مقدمه ماه رمضان است گفت: این دو ماه طرح ریزی شده برای ماه مبارک رمضان و این ماه مبارک برنامه ریزی شده برای آمادگی واقعی در شب قدر و این شب؛ شبی است که باید به خدا برسیم.

وی به مقام شب قدر اشاره کرد وگفت: رشد جهشی در شب قدر این است که ما هزار ماه را در یک شب طی کنیم و باید آنقدر پاک باشیم که به این مقام برسیم.

ارتباط در ایتا