دوشنبه ۱۳ تير ۱۴۰۱ /۴ ذو الحجة ۱۴۴۳

مسیر

حجت الاسلام سعید روستاآزاد:
حجت الاسلام روستاآزاد با اشاره به کاستی موجود در تبلیغ خارج از کشور گفت: اگر با سختی و مرارتی روبرو شدید از این نکته که خادم زائرین حسینی هستید، غافل نشوید.
حجت الاسلام و المسلمین روستاآزاد

به گزارش خبرنگار بلاغ حجت الاسلام و المسلمین سعید روستا آزاد معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی در ابتدای نشست توجیهی آموزشی مبلغان اربعین که پیش از ظهر امروز ـ پنج شنبه ـ در سالن همایش های الغدیر دفتر تبلیغات اسلامی قم برگزار شد ضمن خوش آمد گویی به مبلغان ارجمند به بیان حساسیت های موجود درمورد تبلیغ در اربعین حسینی پرداخت.

وی با بیان اینکه تبلیغ در خارج از کشور دارای شرایط متفاوتی با داخل کشور است؛ گفت: به دلیل اینکه همه امکانات موجود در کشور عراق در اختیار ما نیست، لذا ممکن است با مشقت هایی روبرو شوید فلذا همانطور که در تبلیغ های داخل کشور صبور و شکیبا هستید در این تبلیغ هم این مهم را مدنظر داشته و کم و کاستی های موجود شما را از رسیدن به هدفتان باز ندارد و اگر با سختی و مرارتی روبرو شدید از این نکته که خادم زائرین حسینی هستید، غافل نشوید.

در ادامه این نشست حجت الاسلام و المسلمین قاضی عسکر نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت و آیت الله اراکی دبیر کل مجمع جهانی تقریب مذاهب به سخنرانی پرداختند.

نظرات

متاسفانه اعزام اربعین اطلاع رسانی نشده بود و از همه ظرفیتها استفاده نشده است
ارتباط در ایتا