به همت مرکز آموزش‌های کاربردی دفتر تبلیغات اسلامی برگزار می‌گردد:

برگزاری دوره آموزشی تربیت خطیب

تاریخ انتشار: 12:54 06-10-1394
به همت مرکز آموزش‌های کاربردی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم دوره آموزشی تربیت خطیب برگزار شد.
حجت الاسلام حقیقت

به گزارش خبرنگار بلاغ،حجت‌الاسلام‌ حقیقت، رئیس ادارۀ آموزش مرکز آموزش‌های کاربردی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با بیان این خبر گفت: این دوره آموزشی که به همت مرکز آموزشهای کاربردی برگزار می گردد پس از معرفی مبلغان از طرف معاونت فرهنگی و تبلیغی با برگزاری آزمون مصاحبه و منبر توسط اساتید مرکز تعداد 30 نفر از آنها گزینش شدند و مجوز حضور در دوره را دریافت کردند.
وی گفت؛ کلاس‌های این دوره در روزهای  یک شنبه  هر هفته در  محل مرکز آموزشهای کاربردی برگزار می­ گردد.
حقیقت با اشاره به بهره‌گیری از اساتید متخصص در این دوره آموزشی افزود: دانش پژوهان با  موضوعاتی چون جایگاه تبلیغ و مبلغ، تاریخ سخنوری، حوزه های تاثیر گذار و شاخص های موفقیت، تمهیدات سخنرانی، محتوای سخنرانی، ارکان سخنرانی دینی، مراحل تنظیم سخنرانی ،عناصر سازنده سخن ( مواد سخنرانی)، روش های تاثیر گذار و ... آشنا می شوند.
وی هدف از برگزاری این دوره را آشنایی طلاب با روش سخنرانی دینی و کادر سازی جهت تبلیغ کارآمد  و همراه با موفقیت دانست.
لازم به یادآوری  است این دوره که از تاریخ بیست و ششم آذرماه امسال در محل مرکز آموزشهای کاربردی شروع شده به مدت یک سال ادامه دارد و در پایان به دانش پژوهان گواهی پایان دوره اعطاء خواهد شد.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس های صفحه وب و آدرس های ایمیل به طور خودکار به پیوند تبدیل می شوند.