نرم افزار مجموعه درس های استاد قرائتی عرضه شد

تاریخ انتشار:
نرم افزار مجموعه درس هایی از قرآن کریم حجت الاسلام و المسلمین محسن قرائتی، به همت مرکزنور و موسسه درس هایی از قرآن، پیش از این تولید و در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است.
درسهایی از قرآن

به گزارش بلاغ به نقل از خبرگزاری حوزه،کارشناس پژوهشی مرکز نور در گفت و گویی،با اعلام این خبر اظهارداشت: مخاطب این اثر ارزشمند علاوه بر عموم جامعه فرهیختگان و دوستداران معارف و آموزه های قرآنی می باشند.
حجت الاسلام حامد مقیسه افزود: در این برنامه، متن و صوت کامل مجموعه مباحث درسهایی از قرآن کریم شامل موضوعاتی همچون دینی، قرآنی، اخلاقی، تربیتی، علمی، اجتماعی و سیاسی که توسط مفسّر ارجمند، حجت الاسلام والمسلمين محسن قرائتی، از سال ۱۳۵۸ تا ۱۳۹۰ ارائه شده، قابل دسترسی می باشد.
وی افزود: همچنین دسترسی به فهرست درختی مباحث بر اساس ترتیب زمانی، قابلیت جستجو در فهرست درختی و متن جلسات، ارتباط بین عناوین فهرست، صوت و متن هر جلسه، امکان کپی برداری و ذخیره سازی متن جلسه دلخواه جهت استفاده های پژوهشی، ارائه امکانات متنوع صوتی به منظور بهره مندی آسان از صوت جلسات، امكان استفاده در رايانه و دستگاه پخش صوت از جمله ویژگی های این نرم افزار می باشد.

دیدگاه‌ها

کمال 22:02 - 1396/10/12

خوب

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس های صفحه وب و آدرس های ایمیل به طور خودکار به پیوند تبدیل می شوند.