رفتن به محتوای اصلی
کارشناس مسائل اعتقادی:

ضرورت شناخت فعالان عرصه نقد تکفیر

تاریخ انتشار:
حجت الاسلام حبیب عباسی گفت: ظرفیت های موجود در زمینه وهابیت شناسی اعم از مجموعه ها، موسسات و اشخاص، شناخته شده و نظام مند شوند تا آینده ای خوب و مفید را در این زمینه رقم بزنند.
حجت الاسلام حبیب عباسی

حجت الاسلام حبیب عباسی مدیر بخش شبهات شبکه جهانی ولایت و کارشناس مسائل اعتقادی در گفتگو با مدیر مسئول پایگاه اطلاع رسانی بلاغ، بیان کرد: ظرفیت های موجود در زمینه وهابیت شناسی اعم از مجموعه ها، موسسات و اشخاص؛ شناخته شده و نظام مند شوند تا آینده ای خوب و مفید را در این زمینه رقم بزنند.

قطب فرق و ادیان
کارشناس مسائل اعتقادی در ادامه افزود: دفتر تبلیغات اسلامی از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی، قطب فرق و ادیان و به عنوان مسئول کلی شناخته شده اند و انتظار می رود اتحادیه ای راه بیاندازند تا هر مجموعه ای که حقیقتا می خواهد در عرصه نقد تکفیر و وهابیت شناسی قدمی برداشته و فعالیت بکند، عضو این مجموعه و اتحادیه باشد.

تعاون در برابر دشمن واحد
مدیر بخش شبهات شبکه جهانی ولایت گفت: از دیگر فواید تشکیل اتحادیه آن است که با توجه به ظرفیت هر مجموعه و ارگان می توان برای نوع فعالیت آن ها برنامه ریزی کرد، تا علاوه بر اینکه هرمجموعه عهده دار یک کار مشخص می شود، کم و کاستی های همدیگر را هم پوشش داده و نتیجه بهتری حاصل خواهد شد.

شناخت فعالان عرصه نقد تکفیر
حجت الاسلام عباسی در پایان افزود: باید علاوه بر شناخت فعالان عرصه نقد تکفیر و وهابیت شناسی،‌در زمانبندی های مشخص میزان فعالیت و پیشرفت هر مجموعه بررسی شده و اشکالات آن ها رفع شود تا بتوانیم در این عرصه موفق بوده و زمینه شناخت و بصیرت هرچه بیشتر مردم از این جریانات را فراهم کنیم.
 

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس های صفحه وب و آدرس های ایمیل به طور خودکار به پیوند تبدیل می شوند.