آغاز بکار دوره آموزشی دانش افزایی ویژه طلاب و روحانیون منطقه شعیبیه استان خوزستان

تاریخ انتشار: 13:07 - 1393/06/05
به همت مرکز آموزشهای کاربردی معاونت فرهنگی تبلیغی دفتر تبلغات اسلامی دوره آموزشی دانش افزایی ویژه طلاب و روحانیون منطقه شعیبیه استان خوزستان آغاز شد.
سیدمجتبی آل سیدغفور

به گزارش بلاغ دوره آموزشی دانش افزایی ویژه منطقه شعیبیه  استان خوزستان، جهت آشنا شدن با فعالیت های فرقه های ضاله و راههای مقابله با آن  برگزار گردید.

حجت الاسلام آل غفور، رئیس اداره خدمات  آموزش مرکز آموزش‌های کاربردی در گفت‌وگو با سمتا، از برگزاری دوره آموزشی  دانش آفزایی طلاب منطقه شعیبیه خوزستان خبر داد.

وی با بیان اینکه این دوره از دوّم شهریور ماه، توسط مرکز آموزشهای کاربردی معاونت  فرهنگی وتبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی در محل سالن اجتماعات مرکز ملی پاسخگویی به سولات دینی آغاز شده است ابراز کرد: طلاب و فضلای محترم منطقه شعیبیه خوزستان به مدت پنج روز در این دوره شرکت خواهند داشت.

حجت الاسلام آل غفور در ادامه اذعان کرد: این دوره آموزشی با برنامه ریزی های صورت گرفته  به صورت فشرده در دو شیفت صبح و بعدازظهر برگزار شد، و در اوقات فراغت نیز برنامه زیارت مسجد مقدس جمکران و حرم مطهر حضرت معصومه و ... در دستور کار قرار داشت.

رئیس اداره خدمات آموزش مرکز آموزشهای کاربردی با اشاره به موضوعات این دوره اظهار کرد: در این دوره مبلغین با موضوعاتی از قبیل مبحث ولایت  فقیه ، مهدویت ( مبحث یمانی ) ، روش تبلیغ و فن خطابه ، آشنایی با  نقد وهابیت و گروه های تکفیری، که توسط اساتید مجرب مرکز ارائه گردید  آشنا شدند.

حجت الاسلام آل غفور هدف از برگزرای این دوره را ارتقاء سطح علمی و کاربردی مبلغین منطقه شعیبیه خوزستان جهت فعال سازی در راستای تبلیغ معارف دینی دانست و تاکید کرد: کلاسها در طول یک هفته در محل سالن اجتماعات مرکز ملی پاسخگویی به سولات دینی برگزار گردید و در پایان نیز هدایای فرهنگی به شرکت کنندگان در دوره اهداء شد./*

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس های صفحه وب و آدرس های ایمیل به طور خودکار به پیوند تبدیل می شوند.