سه شنبه ۵ مرداد ۱۴۰۰ /۱۷ ذو الحجة ۱۴۴۲

مسیر

استاد برجسته حوزه علمیه :
حجت الاسلام والمسلمین رضوی همدانی از اساتید برجسته حوزه علمیه از خصوصیات آیت الله آصفی را قلم روان و شیوای او خواند و اظهار کرد: قلم ایشان جذاب و با غنای علمی فراوان است که برای نسل امرو و فردا قابل بهره گیری است.
حجت الاسلام والمسلمین رضوی همدانی

به گزارش خبرنگار بلاغ حجت الاسلام والمسلمین رضوی همدانی از اساتید برجسته حوزه علمیه قم در حاشیه کنگره بزرگداشت آیت الله آصفی که روز پنج شنبه در مدرسه امام خمینی(ره) قم برگزار شد با اشاره به اینکه بزرگداشت مقام علمی شخصیتها مؤثر در زمینه علم و اجتهاد است، گفت:کنگره آیت الله آصفی یکی از کارهای جدید و نوی است که اهمیت علم و فقاهت را نشان می دهد.

وی این شخصیت بزرگوار را چهره شناخته شده حوزوی عنوان کرد و ادامه داد : با سیره علمی و اخلاقی و خدمات ایشان روزنه امید برای نسلی است که در راستای خدمت به علوم اهل بیت(ع) پرورش می یابند.

رضوی افزود: یکی از ویژگی های آیت الله آصفی شاگردی او در محضر شهید صدر بود و این یکی از عواملی بود که او انسانی که در ابعاد مختلف علمی،سیاسی و اجتماعی تأثیر گذار است.

وی یکی دیگر از خصوصیات آیت الله آصفی را قلم روان و شیوای او خواند و اظهار کرد: قلم ایشان جذاب و با غنای علمی فراوان است که برای نسل امرو و فردا قابل بهره گیری است.

این استاد حوزه روحیه شهادت طلبی را از دیگر ویژگی های آیت الله آصفی عنوان کرد و گفت: او پرچمدار افکار بلند امام راحل و رهبری هست که خدمات وی نه تنها در عراق بلکه در ایران، افغانستان، هندوستان،پاکستان و کشورهای حاشیه خلیج فارس نمایان است.

ارتباط در ایتا