مسیر

حجت الاسلام ملکی
سرپرست اداره تبلیغ مجازی خبر داد؛
در راستای فرهنگ سازي، ترغیب و تشویق طلاب و روحانیون توانمند جهت فعّالیت تبلیغی در فضای سایبر و تولید محتوای فاخر در ارتباط با حماسه عاشورا و مکتب اهل بیت علیم السلام طرح سوگواره مجازی بلاغ از سوی اداره تبلیغ مجازی برگزار می گردد.

به گزارش خبرنگار بلاغ، حجت الاسلام ملکی، سرپرست اداره تبلیغ مجازی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، از برگزاری طرح سوگواره مجازی بلاغ به مناسب ایام محرم ۱۴۳۸ خبر داد.
ملکی، با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری به لزوم استفاده طلاب از ظرفیت‌ها و فرصت های فضای مجازی جهت ترویج معارف و مفاهیم اسلامی، ترغیب و تشویق طلاب و روحانیون توانمند برای فعّالیت تبلیغی در فضای سایبر را از جمله اهداف اداره تبلیغ مجازی در برگزاری طرح سوگواره مجازی بلاغ بیان نمود.
سرپرست اداره تبلیغ مجازی در خصوص محورهای موضوعی این طرح گفت: این طرح در سه محور؛ سبک زندگی حسینی، وحدت و عزّت اسلام و دشمن شناسی و بصیرت حسینی برگزار می گردد و طلاب عزیز می توانند در دو بخش تولید محتوا و بازنشر محتوا در فضای مجازی فعالیت داشته باشند.
وی در ادامه با اشاره به اینکه این طرح مختص مبلغان نوین نیست، گفت: شرکت در طرح سوگواره مجازی بلاغ، برای عموم طلاب سراسر کشور(اعم از خواهر و برادر) به دو صورت فردی و گروهی امکان پذیر است و شرکت کنندکان در دو بخش تولید محتوا و بازنشر محتوا در فضای مجازی می توانند فعالیت داشته باشند.
ملکی افزود: قالب‌های قابل ارائه در بخش تولید عبارتند از: متن؛ کوته نوشت،عکس نوشته، پوستر،اینفوگرافی، عکس متحّرک،کلیپ کوتاه صوتی- تصویری و بازی و نرم افزار (ویندوزی، موبایلی)
در بخش باز نشر نیز طلاب گرامی می توانند در محیط شبکه های اجتماعی و شبکه های پیام رسان اقدام به انتشار آثار تولید شده در طرح سوگواره مجازی نمایند.
جهت اطلاع تفصیلی از طرح سوگواره مجازی بلاغ بر روی اینجا کلیک نمایید.