دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸ /۱ جمادى الآخر ۱۴۴۱

مسیر

رئیس اداره اعزام نخبگان دفتر تبلیغات اسلامی خبر داد:
حجت الاسلام و المسلمین عباس زاده از برگزاری چهارمین نشست نخبگان در آستان ماه محرم خبر داد و در ادامه گفت: مشهورات غیرمستند در عزاداری عاشورا از موضوع این نشست می باشد.
عباس زاده

حجت الاسلام و المسلمین عباس زاده رئیس اداره اعزام مبلغان نخبه دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در گفتگو با خبرنگار بلاغ از برگزاری چهارمین نشست از سلسله نشست ها با نخبگان در سالن همایش پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی با موضوع مشهورات غیرمستند در عزاداری عاشورا که با حضور اساتید ، خبر داد و گفت: این نشست با دعوت از اساتید محترم ، حجت الاسلام و المسلمین مهدی پیشوایی و حجت الاسلام و المسلمین نظری منفرد در روز پنج شنبه مورخ اول مهرماه برگزار می گردد.
وی افزود: از آنجائیکه این همایش با حضور نخبگان می باشد، حاضران با مشارکت در بحث به بیان نظرات خود می پردازند.
عباس زاده با اشاره به سوالات موجود در مباحث مقتل خوانی اظهار داشت : در این نشست اساتید حاضر سوالات نخبگان درمورد شیوه روضه خوانی ، عزاداری و نحوه مقتل خوانی صحیح پاسخ داده و نقد و بررسی می شود.
رئیس اداره اعزام مبلغان نخبه ابراز امیدواری کرد: این نشست جهت رفع مشکلات و مسائل بین خطبا و نیز جلوگیری از دوگانگی طرح مباحث میان نخبگان گامی بسوی رفع شبهات روز در موضوع جریان عاشورا میان توده جامعه قدم بردارد.

نظرات

نحوه شرکت در نخبگان یا ممتازین تبلیغی چگونه است