سه شنبه ۵ مرداد ۱۴۰۰ /۱۷ ذو الحجة ۱۴۴۲

مسیر

امروز دست اندرکاران کنگره آیت الله آصفی با ایشان در محل معاونت فرهنگی وتبلیغی دیدار کردند.
نشست کارکنان با آیت الله آصفی

امروز پیش از ظهر کارکنان معاونت فرهنگی وتبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با آیت الله آصفی نشست صمیمانه ای برپا کردند.

در این دیدار دکتر محمد جواد صاحبی دبیر علمی کنگره آیت الله آصفی ضمن تقدیر وتشکر از دست اندرکاران این کنگره گفت: ویژگی خاص این کنگره برگزاری آن در زمان حیات بود. باوجود زمان بسیار کوتاهی که برای هماهنگی وبرگزاری در اختیار داشتیم، خوشبختانه آبرومندانه برگزار شد.

وی در ادامه افزود: برگزاری این کنگره کار پرحجمی بود که به همت یک مجموعه منسجم، همدل وهمراه به بهترین وجه برگزار شد.

سپس حجت الاسلام والمسلمین روستاآزاد معاون فرهنگی وتبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم درباره هدف برگزاری این کنگره گفت: علاوه بر تکریم از شخصیت آیت الله آصفی، تکریم از مقام زهد، علم، اندیشه وتفکر از اهداف مهم برگزاری این کنگره بود که بحمدالله دست اندرکاران با افتخار آن را انجام داده اند.

وی از حضور آیت الله آصفی در جمع کارکنان معاونت قدردانی کرد و افزود : همه همکاران به تلاش در چنین برنامه ای افتخار می کنند.

در ادامه این نشست آیت الله آصفی با تقدیر وتشکر از برگزار کنندگان کنگره گفت: با چشم پوشی از مصداق این کنگره، کار سنگین وبزرگی را به انجام رساندید، توفیق همه شما دوستان را از درگاه الهی خواستارم.

آیت الله آصفی با اشاره به بحث تبلیغ واعزام مبلغان افزود:برگزاری این نوع کنگره ها موجب می شود تا نسل جدید بتوانند از تجربیات نسل گذشته بهترین استفاده را ببرند.

وی با اشاره به اهمیت تبلیغ گفت : اعزام مبلغان به شهرها وروستاها کار بزرگی است که آینده با ارزشی دارد و این از برکات انقلاب اسلامی می باشد.

آیت الله آصفی در ادامه افزود: اعزام مبلغ وآموزش به مردم بسیار باارزش است. ما احتیاج داریم به مبلغانی که کارشناس اسلام ودلسوز مردم باشند. کار شما در اینجا هم تبلیغ است وهم تربیت مبلغ؛ چراکه مبلغ دین اسلام باید نمود اسلام باشد در تمامی جهات، اعم از فعالیت، اخلاق، سخن وحتی چهره؛ واین امر جز باآموزش وپرورش مبلغان امکان پذیر نیست.

در پایان از دست اندرکاران کنگره آیت الله آصفی با اهدای جوایزی تقدیر شد.

گزارش تصویری

/*

ارتباط در ایتا