رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم؛

نیاز مناطق محروم به حضور مبلغان نخبه

تاریخ انتشار: 14:06 - 1395/07/06
حجت الاسلام و المسلمین واعظی رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با اشاره به جایگاه موثر مبلغان نخبه در جامعه، از توجه حداکثری به مبلغان نخبه برای تاثیر گذاری بیشتر تبلیغ خبرداد.
حجت الاسلام والمسلمین دکتر احمد واعظی

به گزارش خبرنگار بلاغ، حجت الاسلام و المسلمین واعظی رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم؛ در دیدار نخبگان تبلیغی با آیت الله سبحانی؛ ضمن اشاره به اهمیت حضور مبلغان نخبه در مناطق تبلیغی، به تبیین برخی از اقدامات پیرامون استفاده بیشتر از ظرفیت مبلغان نخبه پرداخت.
حجت الاسلام واعظی گفت: جمع حاضر، مبلغان نخبه و برتر دفتر تبلیغات اسلامی هستند، که عمدتا علاوه بر تدریس در سطوح عالی حوزه و دانشگاه‌های سراسر کشور، به امر خطیر تبلیغ هم اهتمام دارند.
وی افزود: امتیاز حاضرین در جلسه این است که فعالیت های تبلیغی شان اختصاص به ماه محرم و رمضان ندارد و در مناطق مختلف، بویژه مناطق محروم، به تبلیغ دین می پردازند.
رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اظهار داشت: در چند سال اخیر سعی کردیم در آستانه ماه محرم و رمضان جمعی از نخبگان را به محضر بزرگان بیاوریم تا علاوه بر انتقال تجربیات، نقطه نظراتشان را بفرمایند و در پایان هم از سخنان حضرات مراجع بهره مند شویم.
وی در پایان ابراز داشت: امروز هم خدمت آیت الله سبحانی رسیدیم تا در آستانه این ماه عزیز که قلوب در آن مهیا است برای امر تبلیغ دین؛ و مبلغان عزیز آماده اعزام به مناطق تبلیغی می شوند؛ از نکاتی آیت الله سبحانی می‌فرمایند استفاده کنیم تا این جلسه با حظ و بهره وافری ختم شود.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس های صفحه وب و آدرس های ایمیل به طور خودکار به پیوند تبدیل می شوند.