شنبه ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ /۱۵ محرم ۱۴۴۴

مسیر

اطلاعیه دانشگاه باقرالعلوم علیه السلام:
دانشگاه باقرالعلوم علیه السلام با توجه به اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور ​ جهت تکمیل ظرفیت پذیرش رشته‌ زبان انگلیسی ویژه مطالعات اسلامی مقطع کارشناسی از طلاب علاقمند به تحصیل در این رشته بدون آزمون پذیرش می نماید.
دانشگاه باقرالعلوم(ع)

به گزارش خبرنگار بلاغ، دانشگاه باقرالعلوم علیه السلام با توجه به اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور، جهت تکمیل ظرفیت پذیرش رشته‌ زبان انگلیسی ویژه مطالعات اسلامی مقطع کارشناسی از طلاب علاقمند به تحصیل در این رشته  بدون آزمون پذیرش می نماید.
دانشگاه باقر العلوم علیه السلام اعلام کرد: شرایط پذیرش دانشجوی بدون آزمون از طلاب جهت رشته‌ زبان انگلیسی ویژه مطالعات اسلامی مقطع کارشناسی به شرح ذیل می باشد.

الف - شرایط پذیرش:
۱- متقاضی باید از طلاب رسمی حوزه های علمیه باشد.
۲-کلیه متقاضیان می‌بایست حداکثر تا تاریخ ۱۳۹۵/۶/۳۱ دارای مدرک دیپلم کامل متوسطه نظام قدیم (دوره چهارساله) یا پیش‌دانشگاهی و یا کاردانی (فوق دیپلم) بوده باشند
کلیه داوطلبان می‌بایست در زمان ثبت‌نام از طریق مؤسسه مربوط، بابت هزینه ثبت‌نام نسبت به پرداخت مبلغ ۱۸۰/۰۰۰(یکصد و هشتاد هزار) ریال از طریق سیستم پرداخت الکترونیکی در سایت سازمان اقدام نمایند.
۳- هر داوطلب منحصراً می‌تواند در یک گروه آزمایشی و یک کدرشته محل متقاضی شود. بدیهی است در صورت ثبت‌نام داوطلب در دو کدرشته و یا در دو مؤسسه اطلاعات وی در بانک اطلاعات پذیرفته شدگان هر دو محل حذف خواهد شد.
۴- کلیه متقاضیان «مرد» می‌بایست در زمان ثبت‌نام و شرکت در این مرحله از پذیرش دانشجو، از نظر نظام وظیفه منعی برای ادامه تحصیل نداشته باشند.
۵- پس از انجام ثبت‌نام، افراد به عنوان پذیرفته شده مشروط (در موسسه‌ای که به آن مراجعه داشته‌اند) تلقی می‌شوند و شروع به تحصیل آنان تا زمان تایید نهایی این سازمان بصورت مشروط خواهد بود.
ب) زمان ثبت نام اولیه:
شنبه ۲۴ مهر تا پنجشنبه ۲۹ مهر ۹۵
ج) مدارک مورد نیاز:
۱- اصل و یا گواهی مدرک تحصیلی دیپلم چهارساله نظام قدیم با امضاء و ممهور به مهر دبیرستان یا سازمان آموزش پرورش.
۲- اصل و یا گواهی مدرک تحصیلی دیپلم نظام جدید با امضاء و ممهور به مهر دبیرستان یا سازمان آموزش پرورش.
۳- اصل و یا گواهی مدرک پیش دانشگاهی با امضاء و ممهور به مهر دبیرستان یا سازمان آموزش پرورش.
۴- گواهی اخذ مدرک کاردانی برای آن دسته از دارندگان مدرک دیپلم نظام جدید که فاقد مدرک پیش‌دانشگاهی می‌باشند.
۵- اصل شناسنامه و ۲ برگ کپی از صفحات آن.
۶- اصل کارت ملی و ۲ برگ کپی از آن.
۷- شش قطعه عکس ۴×۳ تهیه شده در سال جاری.
۸- مدرک نظام وظیفه برای برادران مشمول.
۹- گواهی تحصیلات دروس حوزه 
۱۰- ارایه تعهد محضری
تذکر: کلیه پذیرفته‌شدگان می‌بایست به همراه تصویر دیپلم نظام قدیم و یا گواهی پیش‌دانشگاهی خود به «دفاتر پیشخوان خدمات دولت» مراجعه و تائیدیه‌ تحصیلی (ارزش تحصیلی) از اداره آموزش ‌و پرورش محل تحصیل خود را درخواست نمایند و رسید آن را در زمان ثبت‌نام به دانشگاه ارائه دهند.کلیه پذیرفته‌شدگان حتماً نام‌رشته و مؤسسه آموزش‌عالی محل تحصیل خود را در فرم «دفاتر پیشخوان خدمات دولت» اعلام نمایند.

 کانال پذیرش دانشجودرتلگرام  http://telegram.me/boustu25

ارتباط در ایتا